VIRIDIAN SAFFRON EXTRACT 60 CPS. – VIRIDIAN

Viridian Saffron Extract 60 cps. – Viridian

5.00 z 5
1 Hodnotenie

29,50 €

Šafran má dlhú históriu užívania spojenú s duševnou kondíciou.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

SAFFRON EXTRACT with Marigold

Šafran má dlhú históriu užívania spojenú s duševnou kondíciou. Jeden z textov tradičnej čínskej medicíny o ňom hovorí, že “dlhodobé užívanie urobí každé srdce šťastným”. A moderné výskumy to len potvrdzujú. Už len samotné privoňanie ku kvetu šafranu má preukázateľný vplyv na hladinu hormónu kortizolu a prejavy úzkosti. Preto možno šafran odporučiť pri depresii, úzkosti, pri nadmernom prejedaní, vyvolanom stresom a pre ženy v predmenštruačnom období.

Marigold čiže Nechtík Lekársky bol do tohto doplnku pridaný pre synergické účinky so Šafranom. Nechtík možno odporučiť ako širokospektrálnu podporu pri zápale, najmä pri zápale zažívacieho traktu a mozgu spojeného s depresiou.

Produkt je vhodný pre všetkých so zameraním na : 

– Podporu pri depresii
– Podporu pri strese a úzkosti
– Podporu pri prejedaní vyvolanom stresom
– Pre ženy: podporu v predmenštruačným období

Vhodné pre vegánov

Viridian-logo-bestbody.sk_

Britská značka Viridian Nutrition ponúka tzv. Etické vitamíny a doplnky stravy, zamerané na tri hlavné oblasti: kvalita / čistota, charita, životné prostredie. 99% produktov značky Viridian Nutrition spĺňa požiadavky náročnej kategórie čistoty KOSHER, všetky produkty sú 100% bioaktívne, v kapsliach rastlinného pôvodu, bez použitia problematických aditív, 40% produktov je oficiálne certifikované ako 100% organické (Soil Association). Všetky zložky pochádzajú z absolútne čistých zdrojov = NIE genetickej modifikácie, NIE ožarovanie, NIE tablety, 5% z každej predanej položky je investovaných na charitatívne účely v tzv. Viridian Nutrition Charity Donation program (Friends of the Earth, NSPCC, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, RSPB, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a ďalšie).

Balenie: 60 kapsúl (24 g)

1 kapsula denne s jedlom, alebo podľa odporúčania lekára.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pokiaľ nie je odporúčané lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie, ak lekár neurčí inak. Nie je náhrada pestrej stravy. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí. Vhodné pre vegánov.

nechtík lekársky kvet (Calendula officinalis) 270 mg, obal kapsule hydroxypropylmethyl-celulóza, extrakt z šafranu (Crocus sativus) 30 mg poskytujúce 0,3% safranalu

 

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Produkt od Viridianu patrí medzi čistý, vhodný aj pre vegánov. Ja som ho začala používať pred svojimi dňami, kedy som trpela veľkými bolesťami. Tento produkt mi pomohol ukľudniť tieto moje bolestné stavy. Odporúčam všetkým ženám s podobnýmni problémami.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.