nutrisslim-schisandra-bestbody.sk

Schisandra powder 250g Bio – Nutrisslim

19,50 €

Schisandra patrí medzi najdôležitejšie čínské bylinky. Potláča prejavy stresu, revitalizuje organizmus a posilňuje imunitu

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

BIO SCHISANDRA POWDER  (Prášok zo Schisandry v bio kvalite)

Schizandra patrí medzi najdôležitejšie čínské bylinky – je užívaná už odpradávna ako bylinné tonikum. Čínske meno plodov Schizandry je Wu-Wei-Zi, čo v preklade znamená päť chutí. A skutočne – horká, sladká, pálivá, slaná a kyslá, všetky tieto chute sa v prášku dajú nájsť. Schizandra sa dá doporučiť všetkým, ktorí zažívajú intenzívny stres, a všetkým, čo sú orientovaní na posilnenie imunity a celkovú revitalizáciu organizmu.

Produkt je vhodný pre všetkých zameraných na:

  • potlačenie prejavu stresu
  • revitalizáciu
  • posilnenie imunity

Dávkovanie: Doporučená denná dávka je 600 mg (cca 1/5 čajovej lyžičky). Rozmiešajte vo vode, džúse, čaji, smoothie alebo pridávajte do jogurtu, cereálií apod. Doporučená dávka výrobcu (3 g) bola upravená podľa požiadavkov českej legislatívy.

Zloženie: Schisandra prášok (Schisandra chinensis – Klanopraška čínska) z plodov v bio kvalite.

Upozornenie: Skladujte na chladnom a suchom mieste. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životní štýl. Nevhodné pre deti, tehotné a kojace ženy. Vhodné pre vegánsku stravu. Zem pôvodu: Čína.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.