Q10 Coenzym 100mg / 60 kaps

Q10 Coenzym 100mg / 60 kaps – Biotech

5.00 z 5
2 Hodnotenie

11,45 € 9,01 €

Q10 Coenzym 100mg je výborným antioxidantom, ktorý výrobne pôsobí proti stárnutiu a zároveň podporuje správnu činnosť srdcovo-cievneho systému.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Koenzým Q10 vám pomôže zachovať tvoju mladosť! Zároveň podporuje správnu činnosť srdcovo-cievneho systému.
Q10 Coenzym má výrazné antioxidačné účinky, zároveň zmierňuje pôsobenie voľných radikálov na bunky, ktoré sú zaťažované a dôležité pri procese tvorby energie. Koenzým Q10 posilňuje činnosť srdca, ale aj celý imunitný systém. V organizme sa vplyvom času znižuje množstvo koenzýmu Q10. Tým, že si tento koenzým doplníte, výrazne spomalíte proces starnutia. Koenzým Q10 „pracuje“ na produkcii energie na bunkovej úrovni. Tým získava energiu pomocou kyslíka (vo forme ATP) pre ľudské telo. Táto jeho schopnosť je ideálna na doplnenie energie a zvýšenie aeróbneho športového výkonu.

Užívajte 1 kapsulu ráno po jedle s veľkým pohárom vody.

Obsah účinných látok v jednej dávke
Koenzým Q10 100 mg

koenzým Q10 (prírodne fermentovaný), maltodextrín, želatínová kapsula (želatína, farbivo: oxid titaničitý [E171]), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý (E470/B).

Balenie

60 kaps

Výrobca

Biotech

2 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    Vysoký obsah účinnej látky (100 mg) + výborný pomer cena/mg Q10. Nakupujem na tomto portáli pravidelne škoda že na sklade držia najviac 3 ks viac nemožno objednať naraz

  2. (overený zákazník)

    vyborny produkt

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.