extra-strong-1000g

POWER COFFEE EXTRA STRONG 1000 G – POWERLOGY

33,90 €

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

POWER COFFEE EXTRA STRONG od Slovenskej firmy POWERLOGY spĺňa štandardy kvality a má unikátne vlastnosti. 

Vlastní certifikát 100% BIO a pestuje sa bez použitia pesticídov a chemikálií. Podstupuje detailné laboratórne testy na kontrolu ochratoxínov a aflatoxínov. Praží sa za pomala, čo zaistí silnú, ale vyváženú chuť bez kyslosti. Dbajú na čerstvosť a stabilnú energiu bez negatívnych vplyvov na ľudský žalúdok.

Až 80 % kávy, ktorú bežne pijeme od komerčných značiek na SR a v ČR, pôsobí na organizmus toxicky a ničí skvelý potenciál bezchybnej výberovej kávy. 

Kvalita zŕn je garantovaná nielen certifikátom 100% BIO, ale taktiež poznaním zdroja a metód spracovania kávových zŕn. Nevie sa presne určiť čím to je, či je to nekvalitným výberom zŕn, spracovaním, alebo rýchlym pražením kávy. Zistilo sa však, že takáto káva nám jednoducho nerobí dobre.

Hlavným cieľom novej Power Coffee Extra Strong je ponúknuť najsilnejšie espresso na trhu s jemne horkou plnou chuťou a silným telom.

Jedinečná cherry robusta z Indie dodáva káve od Powerlogy extra kofeínovú silu a intenzívne telo. Pri príprave kávy doma sa môžete tešiť z extra cremy. Vďaka metóde spracovania a praženia, ktorú Powerlogy používa dokážu plne rozložiť nežiaduce kyseliny, pričom z kávy dostanú maximum esenciálnych olejov, v ktorých je ukryté antioxidačné, chuťové a stimulačné bohatstvo.

Práve vďaka tejto káve môžete očakávať skutočne čistú energiu a zdravé nakopnutie bez podráždenia žalúdka. 

Káva Extra Strong spĺňa tie najprísnejšie kritériá kvality a potešenie vášho gurmánskeho jazyka.

Denná dávka je pre každého individuálna. Odporúčame sa pohybovať v intervale 1 až 4 kávy denne, pričom záleží na tom, či to bude menej kofeínové espresso, alebo silná zalievaná káva.

  • Popis výrobku:zmes 50 % BIO canephory z Indie a 50 % arabiky z Peru a Etiópie
  • Zloženie:kávovníkové zrná v BIO kvalite
  • Hmotnosť / objem:250 g
  • Alergény:N/A
  • Krajina pôvodu suroviny:Peru a Etiópia
  • Vyrobené na:Slovensko

 

 

 

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.