Matcha BIO 70 g – Nutrisslim

5.00 z 5
1 Hodnotenie

12,90 € 7,90 €

Ide o skvelú alternatívu kávy, zároveň je aj dobrým prostriedkom na zníženie napätia. Matcha obsahuje teofylín s podobnými účinkami ako kofeín a zároveň theanín, ktorý pôsobí proti stresu, napätiu a zároveň neuspává.

Skladom

MNOŽSTVO

Matcha je mletý prášok z lístkov špeciálne pestovaného čaju pochádzajúceho z Ázie.

Rastlina je celú dobu pestovaná v tieni. Pred spracovaním sú odstránené všetky časti okrem listov. Nápoj z nich je v Japonsku užívaný už po celé stáročia, nielen pri čajových obradoch. Budhistickí mnísi ho pravidelné pijú, aby zostala bdelí a sústredení počas dlhých meditačných dní.

Ide o skvelú alternatívu kávy, zároveň je aj dobrým prostriedkom na zníženie napätia. Matcha obsahuje teofylín s podobnými účinkami ako kofeín a zároveň theanín, ktorý pôsobí proti stresu, napätiu a zároveň neuspává.  

Produkt je vhodný pre všetkých jedincov zameraných na:  

  • zvýšenie energie a sústredenosti
  • odstránenie stresu a napätia (bez tlmiacich účinkov)
  • doplnenie stravy o antioxidant, zdroj vitamínu C
  • kontrolu hladiny krvného cukru cholesterolu

Odporúčaná denná dávka je 3 g (cca 1 čajová lyžička). Rozmiešajte najskôr s trochou studenej vody a následne pridajte horúcu vodu a intenzívne šľahajte.

Matcha prášok v BIO kvalite.

Krajina pôvodu: Čína

Balenie

70 g

Výrobca

Nutrisslim

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    káva mi nerobila velmi dobre a preto som skusil matchu, ktora perfektne nahradila nakompnutie, ktore som pocitoval z kavy, ale bez vedlajsich ucinkov. Urcite doporucujem ludom, ktori kavu velmi nemusia

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.