Kešu orechy BIO – 1 kg

Kešu orechy BIO – 1 kg – VitalVibe

43,00 € 35,90 €

Kešu sú energeticky výdatné a bohaté na živiny, majú vysoký obsah bielkovín a esenciálnych mastných kyselín, vysoký obsah antioxidantov.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Skutočne prírodné kešu oriešky – celé Kešu sú energeticky výdatné a bohaté na živiny, majú vysoký obsah bielkovín a esenciálnych mastných kyselín.

Prospešné tuky: Kešu oriešky majú nižší obsah tuku ako väčšina iných orechov. Tuk, ktorý obsahujú, pochádza z mono-nenasýteného oleja – kyseliny olejovej, ktorá je považovaná za živinu krásy.

Bohaté na minerály: Kešu oriešky sú veľmi bohatým zdrojom minerálov ako je mangán, draslík, meď, železo, horčík, zinok a selén. Selén je dôležitou mikro-živinou, ktorá funguje ako spolučinitel pre enzýmy s antioxidantnými účinkami ako sú glutatión (cukrové) peroxidy, jedny z najsilnejších antioxidantov v tele. Meď je spolučiniteľ pre mnoho životne dôležitých enzýmov, vrátane cytochrómu oxidázy-a super-oxi-dismutázy (ďalšími minerálmi s funkciou spolučiniteľov pre tento enzým sú mangán a zinok). Zinok je spolučiniteľ v mnohých enzýmoch, ktoré regulujú rast a vývoj, vznik spermií, trávenie a vznik nukleárnych kyselín.

Bohaté na vitamíny: Kešu oriešky sú tiež bohaté na mnoho esenciálnych vitamínov ako sú kyselina pantoténová (vitamín B5), pyroxid (vitamín B6), riboflavín a tiamín (vitamín B-1). Tieto vitamíny, ktoré telo vyžaduje z vonkajších zdrojov, sú nevyhnutné pre metabolizmus bielkovín, tukov a uhľovodíkov.

Antioxidanty: Oriešky tiež obsahujú vhodné množstvo Zea-xantínu, dôležitého flavonoidního antioxidantu, ktorý je výberovo vstrebávaný do sietnice macula lutea v oku a plní ochrannú funkciu pri filtrovaní svetla.

Balenie

1000 g

Výrobca

VitalVibe

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.