Grape Seed 70 tbl

Grape Seed 70 tbl – Biotech

11,34 € 8,93 €

Grape Seed je prípravok s obsahom výťažku z hroznových jadierok, ktoré majú veľmi silný antioxidačný účinok, ktorý podporuje ochranu buniek.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Výťažok z hroznových jadierok je jedným z najefektívnejších antioxidantov v prírode. Je preukázané, že je 18,5‑krát silnejším antioxidantom ako vitamín C, a 50‑krát silnejším ako vitamín E. Antioxidanty okrem iného bránia poškodzovaniu buniek a tkanív ľudského organizmu, ich predčasnému starnutiu a viažu na seba škodlivé voľné radikály v organizme. Posilňujú steny ciev, znižujú riziko tvorby kardiovaskulárnych a nádorových ochorení, artériosklerózy.
Tento extrakt sa takisto odporúča pri poruchách videnia a zápalových procesoch. Je účinný v liečbe spojivového tkaniva, pretože chráni a posilňuje kolagén v pokožke, ktorý je jej prirodzenou súčasťou. Navyše zohráva úlohu aj pri zachovaní pružnosti a vlhkosti pokožky, a zabraňuje aj tvorbe vrások.

Jedenkrát denne 2 tablety zapiť vodou.

Účinná látka V 2 tabletách
extrakt z hroznových jadierok
z toho proantokyanidíny 200 mg
190 mg

extrakt z hroznových jadierok (100mg/ tableta), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), maltodextrín, polevové činidlo (kyselina stearová), protihrudkové činidlá (oxid kremičitý, stearán horečnatý).

Balenie

70 tbl

Výrobca

Biotech

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.