GreenFood nutrition-glutathione-bestbody.sk

Glutathione vegan 60 kaps. – GreenFood Nutrition

18,44 € 13,20 €

L-glutathione tvorí jednu z hlavných obranných línii tela . Účinky L-Glutatiónu sú spájané s potlačením činnosti tzv. Voľných radikálov.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

L-glutatiónu vyhľadávajú ľudia orientovaní na:

  • imunitu
  • silnú detoxikáciu
  • Očistu a regeneráciu pečene
  • Ochranu pred oxidačným stresom
  • Ochranu pred predčasným starnutím

L-glutatiónu tvorí jednu z hlavných obranných línii tela . Účinky L-Glutatión sú spájané s potlačením činnosti tzv. Voľných radikálov.

užite 1 kapsulu 2x denne, nejlepšiee s jedlom. Neprekračujte doporučené dávkovanie.

Obsah látok v dennej dávke2 kapsule
L-Glutathione 99%500mg

zloženie: L-Glutathione 99%, rastlinná kapsule z hypromelózy, plnidlo-ryžová múka , protihrudkujúce látky: Oxid kremičitý.

Upozornenie na obale: Doplnok stravy s rastlinnými extraktmi a magnéziom. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

neobsahuje: obilniny obsahujúce lepok, kôrovce a výrobky z nich, vajcia a výrobky z nich, ryby, arašidy, sójové bôby, mlieko a výrobky z nich, orechy, zeler, horčicu, sezamové semená, vlčí bôb, mäkkýše a výrobky z nich, oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg / kg alebo 10 mg / l.

Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenie (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín. Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.