Enzýmy na podporu trávenia – 120 kapsúl

Enzýmy na podporu trávenia – 120 kapsúl – HealthForce

5.00 z 5
1 Hodnotenie

43,00 € 35,00 €

Enzýmy sú kľúčové takmer pre všetky procesy v tele. Zvyšujú vstrebávanie, asimiláciu a využitie potravy. Minimalizuje množstvo natráveného jedla.

Skladom už iba 2

MNOŽSTVO

Enzýmy sú kľúčové takmer pre všetky procesy v tele, vrátane rozkladania potravy na využiteľné látky. Všetky jedlá tepelne upravené nad 45 ° C enzýmy stratilo. Varenie, konzervovanie a ďalšie úpravy ničí živé enzýmy. Preto ak konzumujete varené jedlo, potrebujete zničené enzýmy nejakým spôsobom nahrádzať. Digestion Enhancement Enzymes ™ zvyšuje vstrebávanie, asimiláciu a využitie potravy a ďalších v potrave obsiahnutých doplnkov. Minimalizuje tiež množstvo toxického, úplne nestrávených alebo len natráveného jedla.

Takéto toxické čiastočky by sa inak mohli dostať do krvného obehu a tu spôsobiť rôzne problémy (napr. Alergie); iné mikročastice činnosťou baktérií kvasí či zahnívajú, a tým vytvára plyny. Navyše, ak je telo nútené samo vytvárať tráviace enzýmy, vyčerpáva sa. Preto následne produkuje menej tráviacich enzýmov (a to je príčinou oslabeného zdravia, vzniku chorôb, starnutia, degenerácie, nedostatku vitality a ďalších problémov). Metabolické enzýmy obsahujú metabolické

Blahodárné účinky enzýmov:

  • proteáza, amyláza, lipáza, celulóza, alfa-glykozidáza: podporujú zdravé trávenie, pomáhajú absorbovat telu nezbytné minerály, dôležité pre jedincov pravidelne konzumujúcich potravu bohatú na tuky a cukry
  • bromelain: prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, podporuje zdravie ciev
  • papain: podporuje normálnu funkciu imunity a obranyschopnosť, antioxidačné účinky

Doporučené dávkovanie:

1-5 kapsúl s každým jedlom (v závislosti na množstve varenej stravy a problémoch s trávením)

Skladujte mimo dosah detí. Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a kojacím ženám.

Zloženie / Ingredientsv 2 kapsulách / in 2 capsules
Proteáza25250 HUT
Proteáza odolná voči kyselinám220 SAP
Lipáza1650 FIP
Amyláza550 DU
Celuáza1000 CU
Laktáza (nie mliečna)400 LAC
Bromelain11000 PU
Papain13200 PU
Alfa galaktozidáza90 GaIU
Balenie

120 kaps

Výrobca

HealthForce

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Objednala som ich mojej mamine, keď mala dlhotrvajúce tráviace problémy. Sú to výborné enzýmy, pomáhajú dokonca aj vo veľmi vysokom veku zlepšiť trávenie a tak prispieť k zlepšeniu zdravia a k podpore vitality človeka.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.