Complete Fibre Complex with F.O.S 90 kaps

Complete Fibre Complex with F.O.S 90 kaps – Viridian

4.00 z 5
2 Hodnotenie

12,89 € 10,74 €

Komplexná, detoxifikačná zmes všetkých dôležitých typov vlákniny a prebiotických zložiek zameraných na optimálne fungovanie hrubého a tenkého čreva.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Complete Fibre Complex with F.O.S 90 kaps
Komplexná, detoxifikačná zmes všetkých dôležitých typov vlákniny a prebiotických zložiek zameraných na optimálne fungovanie hrubého a tenkého čreva. Zmes tvorí nasledujúce zložky a účinné látky.
Rozpustná vláknina (psylium, jablčný pektín): rozpustná vláknina “naťahuje” nadbytočnú vodu v črevách, zväčšuje objem stolice a zmäkčuje ju. Vyprázdňovanie je častejšie a pravidelnejšie. Viaže cholesterol, a tým znižuje jeho hladinu v krvi.
Nerozpustná vláknina (ryžové otruby): nerozpustná vláknina podporuje črevnú funkciu, viaže choroboplodné látky, toxíny a cholesterol a uľahčuje ich vylučovanie z tela.
Kyselina alginová (kelp – morská riasa): kyselina alginová vytvára gél, ktorý sa natiahne na žalúdočnú sliznicu a sliznicu čreva, tým tlmí prekyslenie žalúdka a viaže na seba látky škodlivé ľudskému telu a uľahčuje ich vylučovanie z tela.
Lignany (ľanové semienko): lignany obsiahnuté v ľanovom semienku, sú tzv. Prekurzory, ktoré sú v tenkom a hrubom čreve pomôcť mikroflóry premenené na finálnu lignany enterolaktón a enterodiol, ktoré preukazujú antibakteriálne a antivírusové účinky.
Antioxidanty – tokotrienoly, gamma-orizanol, inositol (ryžové otruby): ochrana organizmu pred pôsobením voľných radikálov.
F.O.S. fruktooligosacharidy: F.O.S. sú zložité (ľudským telom nestráviteľné) cukry, slúžiace ako ideálny zdroj energie pre mnoho priateľských črevných baktérií. Tým, že posilňujú práve je, tak je zároveň zvýhodňujú v konkurenčnom boji s inými často škodlivými črevnými baktériami.
Zameranie:
posilnenie fyzického zdravia a výkonnosti organizmu
detoxikácia (hrubé črevo)
podpora rastu “zdravej” črevnej mikroflóry
podpora odbúravania tuku

užívajte 1 – 3 kapsule Complete Fibre Complexe With FOS denne, zapite dostatočným množstvom vody

Tabuľka nutričných hodnôt:

1 cps
organické ľanové semienko140 mg
kelp30 mg
psylium140 mg
jablčný pektín35 mg
ryžové otruby30 mg
fruktooligosacharidy (F.O.S.)25 mg
kapsule rastlinného pôvodu100 mg

ľanové semienko, psylium, jablčný pektín, kelp, ryžové otruby, fruktooligosacharidy, kapsule rastlinného pôvodu

Balenie

90 kaps

Výrobca

Viridian

2 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    Dobrý detox, prečistí celé telo tak ako má.

  2. (overený zákazník)

    Toto je veľmi dobrý a kvalitný produkt na trávenie. Obsahuje zmes všetkých dôležitých typov vlákniny a prebiotických zložiek. Vďaka tomuto produktu nepoznám čo je to bolesť čriev.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.