CO-Q10 50 mg / 100 kaps

CO-Q10 50 mg / 100 kaps – Scitec Essentials

16,85 € 14,42 €

Koenzým Q10 je vynikajúci antioxidant, ktorý priaznivo vplýva na všetky bunky, tkanivá, na obehový systém, mentálny výkon a nervový systém v organizme.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Antioxidant koenzým Q10 má množstvo pozitívnych účinkov na organizmus. Priaznivo vplýva na obehový systém, mentálny výkon a nervový systém. Je jedným z komponentov zložitej transportnej sústavy v bunkách, má významnú úlohu pri spaľovaní tukov, zefektívňuje bunkové dýchanie a podporuje produkciu energie v bunkách. V dôsledku týchto účinkov pozitívne vplýva na všetky bunky aj tkanivá, ktoré sa zúčastňujú na energetických procesoch akými sú napr. intenzívna tvorba alebo premena energie.
Co-Q10 v organizme podporuje taktiež opätovné využitie vitamínu E. Zdravší a mladší vzhľad pokožky zabezpečuje koenzým Q10 aj jej rýchlejšou regeneráciou.
Co-Q10 sa v ľudskom organizme nachádza v každej bunke a jeho množstvo postupne s vekom ubúda. Rýchlejší pokles jeho množstva môže spôsobiť aj užívanie niektorých liekov ako napr. staníny (lieky na zníženie hladiny cholesterolu) alebo beta-blokátory (lieky na zníženie krvného tlaku).

Denná dávka je 1 kapsula.

Balenie

100 kaps

Výrobca

Scitec Essentials

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.