chlorella-manna-50tbl-healthforce-bestbody.sk

Chlorella Manna – 40 tabliet – HealthForce

5,90 € 4,90 €

Chlorella obsahuje rastový faktor skladajúci sa z aminokyselín, beta glukánov, nukleových kyselín, peptidov a polysacharidov, ktoré sú prospešné pre obnovu buniek.

Skladom

MNOŽSTVO

Chlorella Manna je jedinou rastlinou na planéte, ktorá dokáže narásť štvornásobne vo veľkosti za jeden deň. Obsahuje rastový faktor (CGF), ktorý sa skladá z aminokyselín, beta glukánov, nukleových kyselín, peptidov a polysacharidov. Tieto mikroživiny vzájomne spolupracujú a pomáhajú rýchlejšie obnovovať bunky.

Úžasný zdroj širokospektrálnych, netoxických, vstrebateľných živín a zlúčenín obsahujúcich 50 až 60% bielkovín. 100% čistá spracovaná bunková stena chlorelly vo forme prášku. Chlorella pyrenoidosa je pestovaná technológiou TruGanic ™ (vyššia kvalita ako je štandard ekologickej BIO normy), je starostlivé sušenie pri nízkej teplote tak, aby si uchovala životnú energiu, enzýmy a ostatné prvky citlivé na teplotu.

Pozitívne účinky chlorelly

 •   pomáha zvýšiť vitalitu tela a energiu organizmu
 •   podporuje prospešnú črevnú mikroflóru a ukludňuje sliznicu tráviaceho traktu, priaznivé účinky pri chronických zápchach
 •   čistenie organizmu a napomáha k odstráneniu škodlivých látok a ťažkých kovov z tela
 •   prispieva k regenerácii buniek
 •   pozitívny vpliv na akné, alergie, ekzémy a pliesňové infekcie
 •   prírodný antioxidant
 •   pomáhá posilniť imunitný systém
 •   stimuluje optimálnu hladinu cholesterolu
 •   napomáha znižovať vysoký krvný tlak a prispieva ku krvotvorbe
 •   podporuje regeneráciu pečeňových buniek
 •   obsahuje chlorofyl (antimikrobiálny účinok, pomáhá odstraňovať nepríjemné pachy, podporuje zdravie kože), vysoký podiel bielkovín (prispievajú k zdraviu kostí aj pocitu sýtosti, pomoc pri raste a vývoji tela) a vlákninu (pomáha pri trávení, dlhodobý pocit sýtosti) – spoločne pomáhajú čistiť hrubé črevo
 •   obsahuje esenciálne aminokyseliny – podpora pri regenerácii

Odporúčané dávkovanie:

15-25 tabletiek denne (možno aj viac) naraz alebo vo viacerých dávkach. Chlorella je potravina a možno ju užívať v neobmedzenom množstve. Je možné ju užívať priamo, zmiešanú s vodou / džúsom, ako zálievku do šalátov alebo ako prídavok do jedla.

Upozornenie: chlorella môže znižovať krvný tlak.15-25 tabletiek denne (možno aj viac) naraz alebo vo viacerých dávkach. Chlorella je potravina a možno ju užívať v neobmedzenom množstve. Je možné ju užívať priamo, zmiešanú s vodou / džúsom, ako zálievku do šalátov alebo ako prídavok do jedla.

 

Nutričné hodnoty / Nutritional Factsv 1 dávke = 20 tablilet
Energetická hodnota / Energy87,9 kJ/ 21 kcal
Tuky / Fat0,47 g
Sacharidy / Carbohydrates1,2 g
Vláknina / Fiber0,015 g
Bielkoviny / Protein2,9 g
Soľ / Salt**0 g
Vitamin A (Beta Karoten)450 µg (56,3%)*
 Vitamin C 3,6 mg (4,5%)

* Referenčné hodnoty príjmu

Balenie

40 tbl

Výrobca

HealthForce

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.