Armor-V 180 kaps

Armor-V 180 kaps – MusclePharm

32,16 € 26,40 €

Armor-V je zmes prírodných byliniek a ďalších prírodných zložiek, ktorá má veľký obsah antioxidantov a látok, ktoré posilňujú imunitný systém organizmu.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Armor-V je zmes prírodných byliniek a ďalších prírodných zložiek, ktorá má veľký obsah antioxidantov a látok, ktoré posilňujú imunitný systém organizmu.
Armor-V predstavuje výdatnú zmes prírodných, byliniek a iných zložiek na prírodnej báze. Zloženie nabité čistými deriváty z ovocia a zeleniny, s veľkým obsahom antioxidantov a optimizátorov imunitného systému. Multivitamín Armor-V je vyvinutý s použitím surovín z 26 čerstvých surových druhov ovocia a zeleniny.
Multivitamín Armor-V v sebe zahŕňa celé spektrum vitamínov a minerálov, je obrovským zdrojom antioxidantov a látok, ktoré posilňujú imunitu. Zúčastňujú sa pri detoxikácii organizmu, vyrovnáva pH a zahŕňa navyše aj zmes významných esenciálnych mastných kyselín.
Dôkladne vyvinutá formula Muscle Pharm Armor-V zdôrazňuje denné celkové pokrytie vyšších potrieba tvrdo trénujúcich športovcov. Je vyrobená tak, aby dala pevný základ Vášmu osobitému nutričnému programu aj suplementacii. Muscle Pharm Armor-V je dokonalý partner pre veľmi ťažký tréning, prvotriedny športový výkon, väčšiu regeneráciu a neprestajné zlepšovanie výkonnosti.
Muscle Pharm Armor-V je reálny multivitamín pre športovcov.
Muscle Pharm Armor-V je pokrokový komplex živín nevyhnutných pre športovcov.
V-F Power Matrix:
Surové a čerstvé ovocie a zelenina sú dôležitým základom čistej, prirodzenej výživy. Armor-V má v zložení zmes až 26 koncentrátov z ovocia i zeleniny a 2700 mg pravej sily z potravín v prírodnom stave. V-F Power Matrix je plný fytonutrientov, ktoré zväčša nie sú súčasťou bežných multivitamínových prípravkov (fytonutrient je rastlinná látka, ktorá obsahuje zlúčeniny pomáhajúcimi v boji proti ochoreniam). Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce antioxidanty, vitamíny a minerály, enzýmy, polyfenoly, karotenoidy a ďalší k zdraviu užitočné a výkonnosť zvyšujúce zlúčeniny.
Antioxidant Imunne-Support Matrix:
Silná a efektívna formula na ochranu imunity a udržiavanie správneho pH. Obsahuje dimethylglycin, trans-resveratrol, astaxanthin, lykopen a lutein – veľmi silné antioxidanty známe svojimi viditeľnými účinkami na posilnenie imunitného systému a podporu kľúčových funkcií buniek. Ďalšie kladné funkcie multivitamínov Muscle Pharm Armor-V zahŕňajú podporu srdca, krvného obehu, zraku a hormonálnej rovnováhy v tele.
System Maintenance & Detoxifying Matrix:
Pomáha pri pravidelnom, intenzívnom tréningu. Toxíny v našom okolí, stres a mentálna vyčerpanosť, biochemické procesy v našom tele – to všetko spôsobuje nadmernú tvorbu bunkového odpadu, ktorý sa v organizme zhromažďuje a narušuje, oslabuje a poškodzuje dôležité bunkové procesy. Muscle Pharm Armor-V obsahuje špecifické činidla, ktorých úlohou je odstraňovať voľné radikály a podieľať sa na detoxikácii organizmu, podporovať funkciu obličiek a prečisťovať životne dôležité orgány v tele. Kľúčové zložky Muscle Pharm Armor-V súčasne potláčajú škodlivé dopady vplyvov okolia na organizmus, zaisťujú riadnu hladinu kortizolu a majú priaznivé účinky pre celkové zdravie buniek.
EFA Matrix:
Esenciálne mastné kyseliny, tzv. “zdravé tuky”, tvoria špecifickú súčasť tukových molekúl. Telo si ich nevie samo vytvoriť, a z toho dôvodu je nutné, aby boli prijímané prostredníctvom potravy. V našom tele zabezpečujú niekoľko významných biologických funkcií. Majú nenahraditeľnú funkciu v nervovej, obehovej a endokrinnej sústave. Sú veľmi významné pre zdravie srdca, produkciu hormónov, integritu bunkovej membrány a metabolizmus tukov. Napomáhajú súčasne ochrane a posilneniu pohlavného, nervového a imunitného systému. Muscle Pharm Armor-V zahŕňa kompletné spektrum esenciálnych mastných kyselín omega 3-6-9.

Užívajte 3 kapsule produktu Armor-V denne – zapite zvýšeným množstvom vody.

Balenie

180 kaps

Výrobca

MusclePharm

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.