Antioxidant Extreme™ - 360 kapsúl - HealthForce

Antioxidant Extreme™ – 360 kapsúl – HealthForce

od 33,00 €

Antioxidant Extreme je zmes antioxidantov, ktorá obsahuje účinný komplex rastlinných výťažkov, ktoré na seba viažu voľné radikály a prečisťujú ľudské telo.

Antioxidant Extreme™ - 360 kapsúl - HealthForce - 120-kaps Dostupnosť 1-5 dní120 kaps 33,00 €
Antioxidant Extreme™ - 360 kapsúl - HealthForce - 360-kaps Dostupné na požiadavku360 kaps 69,89 € Napíšte nám
Zrušiť výber

Voľné radikály zrýchľujú starnúci proces a poškodzujú DNA. Preto firma Healthforce vyrobila čo najefektívnejšie a radikály pohlcujúci produkt (Oxygen Radical Absorbancia Capacity = schopnosť pohltiť voľné radikály). Tento antioxidačný výrobok je rozpustný ako vo vode, tak v tukoch. Tzv. voľné radikály môžu poškodzovať telesné bunky a prispievať k ochoreniam, degenerácií tkanív a starnutia.

Antioxidant Extreme ™ obsahuje účinný komplex rastlinných výťažkov, ktorý na seba viaže voľné radikály a prečisťuje tak ľudské telo. Naviac je rozpustný vo vode aj v tukoch a neobsahuje žiadne syntetické látky.Antioxidant Extreme ™ umožňuje vďaka všetkým svojim zložkám dosiahnuť účinky, ktoré potvrdili predchádzajúce výskumy. Podporné bylinné ANTIOXIDAČNÉ AKTIVÁTORY sú samy veľmi účinné antioxidanty a tiež výrazne zvyšujú absorpciu a účinnosť iných bylinných výťažkov. Vďaka sklenenej fľaši s plastizolovou vložkou a kovovým viečkom je zabránené oxidácii a tým sa udržujú antioxidačné vlastnosti obsiahnutých látok.

Antioxidant Extreme™ - 360 kapsúl - HealthForce

 

Prospešné účinky antioxidantov:

  •   zaisťuje ochranný efekt pre organizmus
  •   predchádzajú oxidačnému poškodeniu tkanív
  •   prispievajú k čisteniu buniek od volných radikálov
  •   pomáhajú chrániť organizmus pred škodami spôsobenými volnými radikálmi z ovzdušia
  •   podporujú zdravý kardiovaskulárny systém a chránia pred jeho poškodením cholesterolom

Odporučené dávkovanie:

2 až 4 vegánskej kapsule denne (aj jedna kapsula je extrémne prospešná a ďaleko účinnejšie ako iné produkty).

Intenzívne použitie: 8 kapslí denne, ideálne rozložené do 4 až 8 porcií.

– plnené v “VeganCaps™” (z fermentovanej tapioky, bez činidiel)

 

 

Zloženie (v 2 kapsliach): komplex antioxidantov z kurkumy 410 mg (koreň bio 330 mg, extrakt bio 80 mg), komplex rastlinných antioxidantov (rdesno mnohokveté bio (Polygonum multiflorum) 75 mg s obsahom trans-resveratrolu 50 %, extrakt z grepových semienok 240 mg, extrakt zo zeleného čaju 70 mg, extrakt z borovej kôry 5 mg), zmes rastlinných aktivátorov 123 mg (škorica bio, čierne korenie bio, zázvor bio, mäta bio), zmes antioxidantov z bio ovocia 78 mg (acai 15 mg, šťava z maqui 33 mg, extrakt z amly Orgen-Ox 30 mg), veganske kapsule z fermentovanej tapioky.

Nie je významným zdrojom energie, bielkovín, tukov, sacharidov ani vlákniny. Neobsahuje žiadne ďalšie prísady ani toxíny, iba surové potraviny, organické/bio a  tzv.“wildcrafted”.

Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.

Balenie

120 kaps, 360 kaps

Výrobca

HealthForce

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.