nutrisslim-antistress drink-bestbody.sk

Anti Stress Super Drink 125g – Nutrisslim

10,57 €

Anti stress super drink je 100% prírodný bylinný nápoj s pomarančovou príchuťou pre podporu pri strese. Má adaptogénne účinky, pomáha s kvalitou spánku a celkovou kondíciou

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Anti stress drink

100% prírodný bylinný nápoj s pomarančovou príchuťou pre podporu pri strese. Má adaptogénne účinky, pomáha s kvalitou spánku a celkovou kondíciou. Pre koho je nápoj určený? Pre všetkých, ktorí sú vystavení nadmernému stresu, ktorí majú problémy so spaním a ktorí sa zle prispôsobujú externým zmenám.

Produkt je určený pre všetkých zameraných na:

  • Podporu pri strese
  • Zlepšenie kvality spánku (bez utlmenia cez deň)

Ashwaganda

Adaptogenna rastlinka pomáhajúca s relaxáciou a uvoľnením behom obdobia nadmerného psychického zaťaženia a úzkosti. Prispieva k emočnej stabilite a celkovo dobrej kondícii.

Rhodiola

Ďalší veľmi významný adaptogén, ktorého účinky súvisia so stimuláciou centrálnej nervovej sústavy a únavou spôsobenou stresom. Zmieňuje sa taktiež v súvislosti s nespavosťou, ktorú stres spôsobuje.

Schisandra

Klanopraška čínská alebo Schisandra je menej známa čínska bylinka, rovnako s adaptogénnymi účinkami.

Astragalus

Tato bylinka pomáha s fyzickou odolnosťou proti všemožným vonkajším vplyvom. To má vplyv na fyzickú aj psychickú kondíciu.

Dávkovanie: Doporučená denná dávka je 5 g (1 čajová lyžička), najlepšie dopoludnia (z dôvodu obsahu adaptogénov). Pridajte do nápoja, dobre rozmiešajte. Dávkovanie výrobcu 5-10g bolo upravené podľa českej legislatívy.

Složení: Schizandra chinensis prášok z plodov (Klanopraška čínska) 45 %, Erythritol 19,5 %, Ashwagandha (Withania somnifera – witánie snodárna ) prášok z koreňa 15 %, Astragalus propinquus prášok z koreňa 11 % (Kozinec blanitý), pomarančová aróma 5 %, Rhodiola rosea 4 % (Rozchodnica ružová) prášok z koreňa, sladidlo steviolglykosidy 0,5 %.

Upozornenie: Skladujte v chlade, suchu, mimo dosah detí. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti, tehotné a kojace ženy. Vhodné pre vegánov.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.