Alpha Lipoic Acid 200mg 90 kapslí – Viridian

33,30 €

Kyselina Alfa-Lipoová  (ALA) je antioxidantom unikátnym svojou rozpustnosťou v tuku i vo vode, preto sa v tele veľmi dobre vstrebáva a pomáha organizmus chrániť pred oxidačnými procesmi.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

ALPHA LIPOIC ACID (Kyselina alfa lipoová – ALA)
Doplnok stravy.
Kyselina alfa lipoová je medzi suplementami  jedna z najvšestrannejších látok. Ide o antioxidant štruktúrou podobný vitamínu, ktorý je unikátny svojou rozpustnosťou v tuku i vode – preto sa v tele veľmi dobre vstrebáva. Pri užití s inými antioxidantmi tiež posilňuje ich účinok.
Viridian-logo-bestbody.sk
 Čistota produktu
– Všetky zložky sú 100% aktívne
– Použitá je výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom voľného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných spojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
– Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
– Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
Neobsahuje konzervační prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú
– Zložky obsiahnuté v produkte pochádzajú z plodín a rastlín od malých lokálnych dodávateľov. Jednou z kľúčových zásad Viridianu je práva podpora miestnych farmárov a výrobcov (nie nadnárodné firmy), s ktorými má veľmi korektné a férové vzťahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovnako vďaka tomu garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese – doslova od semienka až po finálny produkt.
Odporúča sa na:
  • na podporu procesov tvorby energie v tele
  • na ustálenie hladiny krvného cukru
  • na ochranu pred oxidačným stresom
  • na imunitu
Balenie: 90 kapsúl (40,5 g)

Dávkovanie: 1 – 3 kapsule denne s jedlom alebo podľa odporúčania lekára.

Nevhodné pro deti, tehotné a dojčiace ženy, pokiaľ tak neurčí lekár. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosah detí. Skladujte v chladnu a suchu.

Kyselina Alfa-Lipoová 200mg

na báze zmesi: Brusnica čučoriedková, Lucerna siata a spirulina 150mg

obal kapsule hydroxypropylmethylcelulóza

Výrobca

Viridian

Balenie

90 kaps

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.