100% Organic Soul Food Greens 90 kaps

100% Organic Soul Food Greens 90 kaps – Viridian

5.00 z 5
3 Hodnotenie

23,90 € 20,90 €

Exkluzívna kombinácia 100% organických zelených zdrojov: organický mladý zelený jačmeň, zelená pšenica, spirulina, chlorela, alfalfa, morské riasy WildWrack

Skladom

MNOŽSTVO

100% Organic Soul Food Greens

Táto unikátna, šesť zložková zmes z kategórie All-In-One Superfood (všetko v jednom balení) ponúka kompletný, naturálny zdroj chlorofylu a všetkých dôležitých vitamínov, chelatovaných minerálov, aminokyselín, nenasýtených mastných kyselín, antioxidantov, super oxid dismutázy a ďalších dôležitých fytonutrientov. Chlorofyl je známy pre svoje jedinečné účinky ako je napr. Okysličenie organizmu, protizápalové účinky, podpora krvotvorby, podpora rýchleho hojenia rán a drobných zranení atď … Je pozoruhodné, že hemoglobín, naše krvné farbivo (krvinky), má takmer rovnakú štruktúru ako chlorofyl.

Viridian-logo-bestbody.sk_

Výhody:

 • Jeden z najsilnejších dostupných zdrojov Chlorofylu
 • 100% naturálny multivitamín a multiminerál s detoxikačným účinkom
 • Posilnenie fyzického zdravia a celkovej výkonnosti organizmu (zrýchlenie regenerácie)
 • Detoxifikácia (pečeň, krv, hrubé črevo)
 • “Odkyslenie organizmu” (podpora a harmonizácia tzv. Acidobázickej rovnováhy organizmu)
 • Podpora rastu “zdravej” črevnej mikroflóry
 • Potenciálne aplikácie
 • Únavový syndróm, zápalové procesy, zlé trávenie, prekyslenie organizmu, vlasy, nechty, koža …
 • Nutričné podpora: športová výživa, odbúravanie tuku

100% ORGANICKÁ SPIRULINA (Arthrospira platensis)
Spirulina predstavuje jednu z početných foriem sladkovodných rias, ktoré rastú v teplejšej, alkalickej, avšak čistej vode. Názov spirulina je odvodený od latinského názvu pre “špirálu” a to vďaka “kučeravej” štruktúre mikroskopických vlákien tejto unikátnej riasy. Spirulina obsahuje 69% bielkovín, vrátane všetkých esenciálnych aminokyselín.

Navyše je Spirulina jednou z mála rastlín, ktoré sú zdrojom bioaktívnej formy vitamínu B12. Spirulina obsahuje tiež vysoké koncentrácie ďalších nutrientov – aminokyseliny, chelátované minerály, pigmenty, stopové prvky, enzým SOD, esenciálne mastné kyseliny – všetko v najlepšie využiteľných formách pre náš organizmus.

Spirulina patrí do skupiny tzv. Modro-zelených rias, vďaka obsahu dôležitých pigmentov chlorofylu (zelená) a fytokyanu (modrá). Spirulina ako jedna z mála modro-zelených rias postráda bunkovú stenu z celulózy, preto je pre náš organizmus perfektne stráviteľná.

Je preukázané, že pri pravidelnom dávkovaní spiruliny dochádza tiež k zaznamenatelnému nárastu výdrže počas fyzického výkonu, ďalej k aktívnej oxidácii podkožného tuku ak nárastu hladiny telesného superantioxidanty glutatiónu.

100% ORGANICKÁ, MLADÁ, ZELENÁ PŠENICA (Triticum aestivum), 100% ORGANICKÝ MLADÝ, ZELENÝ JAČMEŇ (Hordeum vulgare)
Bohaté zdroje chlorofylu a ďalších dôležitých nutrientov. Mladá, zelená pšenica obsahuje cez 90 foriem minerálnych prvkov. V celkovom poňatí je terapeutický účinok mladého zeleného jačmeňa aj pšenice takmer identický a vzájomne sa dopĺňa a posilňuje.

Oba zdroje obsahujú všetkých 8 esenciálnych aminokyselín, ďalej rad bioaktívnych enzýmov, vrátane super enzýmu SOD (Super Oxid dismutáza), široké spektrum vitamínov a chelatovaných minerálov a ďalších hodnotných látok. K najdôležitejším patrí vysoký obsah betakaroténu, vitamínov skupiny B, vitamínu C, meď, draslík, železo, kalcium, fosfor, horčík, mangán a zinok.

Vysoký obsah chlorofylu má pozitívny účinok na regeneráciu tkanív a tvorbu červených krviniek. Molekula chlorofylu má podobnú štruktúru, ako molekula krvného farbiva hemoglobínu. Ďalšou vlastnosťou je výrazný alkalizujúci efekt v ľudskom tele. Množstvo konzumovanej stravy v súčasnosti spôsobuje prekyslenie organizmu, čím vzniká mnoho chorôb a mikróbov. Mladý jačmeň a pšenica obsahujú bázické zložky, ktoré vďaka svojmu zásaditému charakteru neutralizujú kyslé prostredie v tele, a tak pomáhajú k správnym funkciám organizmu.

Mladý zelený jačmeň a pšenica podporujú tiež zdravé fungovanie pečeňového tkaniva a pôsobí ako “dezodorant” črevného traktu.

100% ORGANICKÁ ALFALFA – SIATA LIST (Medicago Sativa)

Alfalfa je hodnotným zdrojom dôležitých nutrientov. Jedným z dôvodov je hlboká koreňová sústava, takže rastlinka si dokáže “vytiahnuť zo zeme naozaj to najlepšie”. Alfalfa je bohatá na obsah dôležitých vitamínov, minerálov, karotenoidov, enzýmov a chlorofylu.

Alfalfa obsahuje tiež skupinu fytosterolov, známych pod názvom genistein and formonetin, tie majú harmonizačný účinok na hladinu pohlavných hormónov: u žien stimulujú a harmonizujú produkciu estrogénov, u mužov produkciu testosterónu.

Vysoký obsah enzýmov a chlorofylu má pozitívny účinok na zažívací trakt: antibakteriálne pôsobenie, tlmenie “zápachu”, poprípade kŕčov atd …
Alfalfa obsahuje tiež skupinu dôležitých saponínov, u ktorých je označovaný pozitívny vplyv na zníženie hladiny HDL cholesterolu a prejavov arteriosklerózy (kôrnatenie tepien).
100% ORGANICKÉ MORSKÉ RIASY Ascophyllum (Wild Wrack Seaweed)

Táto špeciálna odroda morských rias, je bezkonkurenčným zdrojom makro a mikroprvkov, ktoré môžu tvoriť až 36% sušiny! Vysoký obsah jódu má pozitívne účinky na činnosť štítnej žľazy.

Kyselina alginová, predstavuje špeciálny komplex nestráviteľných polysacharidov pochádzajúcich z tejto riasy, ktoré vytvára v našom zažívacom trakte gél, tento gél na seba viaže ťažké kovy a rádioaktívne substancie a vychádza neporušený zo zažívacieho traktu stolicou. Kyselina alginová má tiež alkalizujúci účinok a tlmí tak prípadné prekyslenie organizmu.

100% ORGANICKÁ CHLORELLA (Špeciálne narušená bunková stena – maximalizovaná stráviteľnosť)

Chlorela je unikátny jednobunková riasa, rastúca v čistej vode. Základné komponenty chlorely, ktoré preukazujú výrazné benefity na zdravotný stav sú: chlorofyl, beta-karotén a rastový faktor CGF (Chlorella Growth Factor). Chlorela má najvyšší obsah chlorofylu medzi všetkými rastlinami a obsahuje tiež vysoké koncentrácie vitamínov, minerálov, nukleových kyselín, aminokyselín, enzýmov a ďalších fytonutrientov.

Dávkovanie kapsúl: 1 až 3 kapsule denne, spoločne s jedlom, zapite dostatočne vodou.

Nutriční informace


Počet dávek v balení: 30 x 3, nebo 90 x 1kapsli1 kapsle obsahuje
Spirulina125mg
Zelená pšenice87,5mg
Zelený oves87,5mg
Alfalfa87,5mg
Mořské řasy Wild Wrack Seaweed50mg
Chlorella (narušená buněčná stěna)37,5mg
Energetická hodnota ve 100g je nižší než 50 kJ (12 kcal)

100% organický, certifikovaný mladý zelený ječmen
100% organická, certifikovaná mladá zelená pšenice
100% organická, certifikovaná spirulina
100% organická, certifikovaná chlorela
100% organická, certifikovaná alfalfa
100% organické, certifikované mořské chaluhy Wild Wrack

Balenie

90 kaps

Výrobca

Viridian

3 hodnotenie produktu

 1. (overený zákazník)

  Super komplexný multi-vitamín s detoxikačnými účinkami. Taktiež vysoký obsah jódu má pozitívne účinky na činnosť štítnej žľazy.

 2. (overený zákazník)

  Výborný prírodný produkt, ktorý obsahuje zložky na detox organizmu. Pre mňa je toto veľký pomocník pri tráviacich problémoch

 3. (overený zákazník)

  Produkt v tabletovej forme, ktorý obsahuje zložky na podporu očisty tela. Obsahuje Spirulinu, cholleru, zelený jačmeň. Za mňa ide o veľmi kvalitný produkt, odporúčam ho hlavne v období jari a jesene, kedy je telo najcitlivejšie na choroby.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.