100% Organic Aktivated Barley Powder 100g

100% Organic Aktivated Barley Powder 100g – Viridian

20,00 € 11,55 €

Prednaklíčený organický jačmeň. Viac ako 1000 bioaktívnych enzýmov, ktoré podporujú regeneračné procesy, zlepšujú imunitu a pomáhajú k detoxikácii organizmu

Skladom už iba 2

MNOŽSTVO

100% Organic Pre-sprouted Barley Powder AktivTM 

(100% Bio aktivovaný vopred naklíčený jačmeň)

Aktív ™ predstavuje patentovanú ochrannú známku pre špeciálne aktivovaný pred-naklíčený organický jačmeň, pestovaný v prísne ekologických podmienkach v severnom Švédsku. Vo fáze kedy dochádza k aktivácii obilných klíčkov obsahuje Aktív ™ najvyššie možné množstvo bio aktívnych enzýmov, beta glukánov, aminokyselín, naturálnych vitamínov, minerálov a mikro-prvkov. Z toho dôvodu sa začína v tejto fáze uskutočňovať zber, ktorý je zároveň aj monitorovaný. Vďaka šetrnému procesu spracovania a sušenia, si finálny prášok zachováva svoje kompletné bioaktívne vlastnosti. Jednou z prvých autorít, ktorá odporúčala jačmeň bol Hipokrates. V minulosti používali naklíčený jačmeň aj rímski legionári a gladiátori pre podporu celkovej kondície.

Zásadný rozdiel medzi klasickým jačmeňom, prípadne mladým zeleným jačmeňom a pred-naklíčenými organickým jačmeňom predstavuje obsah bio aktívnych enzýmov. Pred-naklíčený organický jačmeň obsahuje tzv. Aktívne jadro, ktoré je tesne pred okamihom vytvorenia lístkov. Práve v tejto fáze obsahuje jačmeň cez 1000 bio aktívnych enzýmov!

Medzi tie najdôležitejšie patrí:
Super Oxid dismutáza (SOD)
Alpha-amyláza
invertáza
Limitdextrináza
Pullanáza
Celluláza
B-glukanáza
Phenoáza
Fosfatáza
Peptidáza
Endorproteináza
Proteináza
Fosfodiesteráza

Produkt je vhodný pre všetkých so zameraním na:
– celkovú podporu organizmu
– doplnenie stravy o silný antioxidant
Viridian-logo-bestbody.sk_
Britská značka Viridian Nutrition ponúka tzv. Etické vitamíny a doplnky stravy, zamerané na tri hlavné oblasti: kvalita / čistota, charita, životné prostredie. 99% produktov značky Viridian Nutrition spĺňa požiadavky náročnej kategórie čistoty KOSHER, všetky produkty sú 100% bioaktívne, v kapsliach rastlinného pôvodu, bez použitia problematických aditív, 40% produktov je oficiálne certifikované ako 100% organické (Soil Association). Všetky zložky pochádzajú z absolútne čistých zdrojov = NIE genetickej modifikácie, NIE ožarovanie, NIE tablety, 5% z každej predanej položky je investovaných na charitatívne účely v tzv. Viridian Nutrition Charity Donation program (Friends of the Earth, NSPCC, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, RSPB, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a ďalšie).
Čistota produktu
 
– Všetky zložky produktu sú 100% aktívne
– Produkt je taktiež oficiálne certifikovaný. Autorizačný úrad – Soil Association, zaradil Viridian Nutrition do kategórie, organické produkty s garantovaným ekologickým pôvodom použitých ingrediencií.
– Použité kvalitné kapsule rastlinného pôvodu ( Z dôvodu vysokého obsahu balastných “spojív a lepidiel”, ktoré môžu tvoriť niekedy až 50% tablety, značka Viridian Nutrition sa rozhodla nevyužívať túto formu lacnejších tabliet)
– V produkte neboli pridané žiadne geneticky modifikované, či ožarované zložky
– Neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu, preto je produkt vhodný aj pre vegánov
– Neobsahuje taktiež ani konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú

Viridian – Vitamínová spoločnosť s organickým srdcom

Balenie: 100g

Dávkujte priebežne počas dňa 1-2 čajové lyžičky (5-10 g). Prášok starostlivo rozmiešajte v cca 2 dcl vody a bezprostredne vypite, odporúčame konzumovať po jedle.

Nutriční informace

 

Počet dávek v balení: 10-20100g
Sacharidy65,9g
Bílkoviny10g
Vláknina7g
Beta glukany5g
Tuky2,6g
Super Oxid Dismutáza (SOD)
Komplex enzymů

100% organický jačmeň

Balenie

100 g

Výrobca

Viridian

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.