Xtreme Napalm Pre-Contest 500g - Fitness Authority

Xtreme Napalm Pre-Contest 500g – Fitness Authority

22,00 € od 15,50 €

Xtreme Napalm Pre-Contest je ďalšou generáciou predtréningových produktov. Urýchľuje transport živín a kyslíka do svalov, výrazne zvyšuje hladinu energie.

Xtreme Napalm Pre-Contest 500g - Fitness Authority - pomaranc SkladomPomaranč 22,00 € 15,50 €
Xtreme Napalm Pre-Contest 500g - Fitness Authority - exotic Dostupné na požiadavkuExotic 22,00 € 15,50 € Napíšte nám
Xtreme Napalm Pre-Contest 500g - Fitness Authority - lemon-lime Dostupné na požiadavkuLemon Lime 22,00 € 15,50 € Napíšte nám
Xtreme Napalm Pre-Contest 500g - Fitness Authority - cucoriedka Dostupné na požiadavkuČučoriedka 22,00 € 19,55 € Napíšte nám
Xtreme Napalm Pre-Contest 500g - Fitness Authority - jablko-visna Dostupné na požiadavkuJablko-Višňa 22,00 € 19,55 € Napíšte nám
Xtreme Napalm Pre-Contest 500g - Fitness Authority - hruska-kiwi Dostupné na požiadavkuHruška-Kiwi 22,00 € 19,55 € Napíšte nám
Xtreme Napalm Pre-Contest 500g - Fitness Authority - mojito Dostupné na požiadavkuMojito 22,00 € 19,55 € Napíšte nám
Zrušiť výber

Xtreme Napalm Pre-Contest z radu Xtreme je predtréningový stimulant novej generácie navrhnutý za účelom vyvolania silného stimulačného efektu fungujúceho na princípe “svalovej pumpy” počas vysoko náročných tréningových seáns. Každá z fyziologicky aktívnych zložiek bola vybraná tak, aby vyvolala čo najefektívnejší vplyv na vašej muskulatúru.

Výhody Xtreme Napalm Pre-Contest:

  1. Silný predtréningový stimulant
  2. Zlepšuje koncentráciu
  3. Výrazne zvyšuje hladinu vytvorenej energie
  4. Urýchľuje transport živín a kyslíka do svalov
  5. Bez prídavku cukru!
  6. Neobsahuje žiadne sacharidy!

Použité suroviny:

Xtreme Power & Focus Complex spoločne s vitamínovým komplexom skupiny B zaručuje maximálnu sústredenosť, minimálnu svalovú únavu a schopnosť vydržať aj tréningové,, maratóny “. Táto zmes dodá aj tým najťažším tréningom nádych prechádzky ružovým sadom a pomôže úplne zužitkovať rezervnú energiu bez akejkoľvek ujmy.

Xtreme Napalm Pre-Contest dodáva najdôležitejšie antioxidanty a minerálne látky. Optimálne dávky antioxidantov “ničí” voľné radikály vznikajúce pri cvičení a tým zabraňujú mikropoškodeniu vznikajúcemu počas tvrdých tréningov; znižujú tempo nežiaducich katabolických procesov, ku ktorým dochádza vo svalových tkanivách.

Navyše obsahuje zmes Delivery & Electrolite Complex s kľúčovými elektrolyty, ktoré spôsobujú optimálnu hydratáciu organizmu a acidobázickú rovnováhu svalového tkaniva, vďaka čomu máte istotu, že všetky metabolické procesy prebiehajú kvalitne so zodpovedajúcou rýchlosťou.

Xtreme Napalm Pre-Contest neobsahuje žiadne sacharidy, vďaka čomu je aj vhodný pre všetkých jedincov, ktorí obmedzili príjem sacharidov v rámci ich diéty. Od teraz sa môžu všetci,, budovatelia “svalovej hmoty sami rozhodnúť a vybrať predtréningový stimulátor bez obsahu sacharidov.

Dávkovanie

rozpustite 1 dávku v 250-300 ml vody, alebo džúsu a vypite 30 minút pred tréningom. Neprekračujte 1 dávku denne.

Upozornenie

Kontraindikácie a varovanie:
Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku prípravku. Výrobok je určený zdravým ľuďom. Dlhodobé užívanie výrobku konzultujte s odborníkom vzdelaným v oblasti medicíny. Pred užívaním sa poraďte so svojim praktickým lekárom. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Vysoký obsah kofeínu (200 mg/dávka). Vzhľadom k vysokému obsahu kofeínu môže byť nebezpečný pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy, diabetikov, osoby citlivé na kofeín, osoby, ktoré majú problémy s vysokým krvným tlakom alebo inými kardiovaskulárnymi ochoreniami.

Skladovanie:
Výrobok skladujte mimo dosahu detí. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretej nádobe na suchom mieste. Chráňte pred svetlom.

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!!

Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako “hygroskopické”. To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

Zloženie jednej dávky
Dávka: 1 odmerka (5 g)
Počet dávok v balenie : 100
vitamín C100mg / 125%
niacín10mg / 73%
vitamín B64mg / 286%
vitamín B120,005mg / 200%
selén27,5mcg / 50%
Napalm Proprietary Formula
Xtreme NO-Volumizing Complex3000mg / *
arginín AKG1000 mg
Beta-Alanín2000 mg
Xtreme Power & Focus Complex1550 mg / *
taurín500 mg
kofeín anhydro200 mg
citrulín malát750 mg
Glukuronolakton100 mg
Delivery & Electrolite Complex255mg / *
hydrolyzovaný kazeín25 mg
fosfát horečnatý50 mg
fosfát draselný90 mg
hydrogénuhličitan sodný90 mg

Beta-Alanín (CarnoSyn ®), Arginín AKG, citrulín malát, taurín, kazeínový hydrolyzát (PeptoPro®), Glukuronolakton, kyselina L-askorbová, Hydrogénuhličitan sodný, Fosfát horečnatý, Fosfát draselný, pomarančová aróma, kofeín anhydro, nikotínamid, sladidlo (sukralóza ), pyridoxín-hydrochlorid, farbivo E110 (môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť u detí), seleničitan sodný, kyanokobalamín

Balenie

500 g

Príchuť

Pomaranč, Čučoriedka, Exotic, Hruška-Kiwi, Jablko-Višňa, Lemon Lime, Mojito

Výrobca

Fitness Authority

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.