TRIBUSTERON 90 / 120 KAPS – OLIMP

Tribusteron 90 / 120 kaps – Olimp

22,68 € 19,50 €

Tribusteron 90 práškový vodný extrakt z kotvičníka zemného (tribulus terrestris), ktorý hladinu tertosterónu a tým zvyšuje silu a vitalitu organizmu.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

OLIMP TRIBUSTERON® 90 to je práškový vodný extrakt z kotvičníka zemného (tribulus terrestris). Je bohatým zdrojom glykozidov, steroidných saponínov (najmä protodioscins a protogracillin, ale aj diosgenínu, ruscogeninu, gitogeninu a tigogenínu), rastlinných alkaloidov (Harman deriváty: harman a harmine) i bioflavonoidov.

Bioaktívne látky zastúpené v extrakte Tribulus Terrestris pôsobia antimikrobiálne, protizápalovo, ale zároveň stimulujú imunitný systém, majú tiež protirakovinové účinky a znižujú hodnoty cholesterolu v krvi.

Tento doplnok výživy má vplyv na hormonálnu rovnováhu v organizme bez toho, aby boli narušené fyziologické hormonálne mechanizmy. Nie je to hormonálny prípravok, ale látky, ktoré obsahuje (najmä saponíny) spôsobujú značné zvýšenie hladiny testosterónu u mužov a oestradiolu u žien, avšak tieto hladiny sa nenavýšia nad fyziologické normy.

OLIMP TRIBUSTERON® 90 má celkový aktivačný a stimulačný účinok. Zvyšuje teda tvoju silu a vitalitu tvojho organizmu. Okrem toho pôsobí aj ako afrodiziakum, a teda zvyšuje libido a odstraňuje príznaky sexuálnej dysfunkcie.

Je ideálny pre športovcov, a to na všetkých úrovniach výkonnosti, ale aj pre aktívnych ľudí (nesmú ho užívať tehotné a dojčiace ženy), ako doplnok výživy zvyšujúci psychickú kondíciu a vitalitu.

Užívajte 1-2 kapsule najlepšie ráno na lačný žalúdok. Užívanie tohto produktu konzultujte s odborníkom na doplnkovú výživu. Určené ako doplnok stravy pre dospelých, uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neslúži ako náhrada pestrej stravy.

1 kapsula 2 kapsule na 100 g
Tribulus Terrestris (90%) 500 mg 1000 mg 71,43 g
z toho: Saponíny 450 mg 900 mg 64,28 g

Extrakt z tribulus terrestris, plnidlo – mikrokryštalická celulóza, prášková celulóza, protihrudkujúce látky – oxid kremičitý, magnézium stearát, želatínová kapsula.

Balenie

120 kaps

Výrobca

Olimp

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.