nutrisslim tribulus terrestris 125g - bestbody.sk

Tribulus Terrestris Powder 125g Bio – Nutrisslim

9,50 €

Super-potravina v maximálne možnej čistote a kvalite. Organic, RAW, Vegan.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

BIO TRIBULUS TERRESTRIS POWDER

(Prášok z Tribulus terrestris v bio kvalite)

Tribulus značky Nutrisslim pochádza z teplých oblastí Číny. V tamojšej medicíne sa odjakživa používa na posilnenie funkcie pečene a obličiek, odporučiť ho možno aj všetkým oreintovaným na podporu močového ústrojenstva. Jeho účinky súvisia aj s energetickou hladinou, celkovou revitalizáciou organizmu a fungovaním svalov.

Produkt je vhodný pre všetkých so zámerom na : 

– fungovanie pečene, obličiek
– stav močového ústrojenstva
– stav svalstva
– energetickú hladinu

Nutrisslim logo - bestbody.sk

Za značkou Nutrisslim nájdete mladú slovinskú firmu riadiacu sa pravidlom ponúkať super-potraviny a doplnky stravy v maximálnej možnej čistote a kvalite. V zložení preto nikdy nenájdete umelé sladidlá, farbivá, konzervanty, zvyšky pesticídov ani žiadne prísady pochádzajúce z geneticky modifikovaných plodín, väčšina produktov je navyše v RAW a BIO kvalite. Nutrisslim nakupuje suroviny priamo od pestovateľov všade po svete, vďaka čomu má dohľad nad kvalitou, je tiež partnerom organizácie Friends of the Earth, celosvetovej siete ekologických spoločností snažiacich o zodpovedný prístup k životnému prostrediu.

Balenie: 125 g

Odporúčaná denná dávka je 0,6 g – 1 g (cca 1/3 čajovej lyžičky) dvakrát denne s jedlom. Rozmiešajte vo vode, ovocnom alebo zeleninovom smoothie.

Upozornenie: Skladujte na chladnom a suchom mieste. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Krajina pôvodu: Čína.

Tribulus Terrestris (Tribulus Terrestris – Kotvičník zemný) plody v prášku v bio kvalite.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.