Tribulus Terrestris 90 kaps – VemoHerb

4.85 z 5
14 Hodnotenia

19,90 € 16,86 €

Bulharský Tribulus Terrestris je najlepší stimulant hladiny testosterónu na trhu! Nárast hladiny testosterónu podporuje rast mohutného svalstva a sily.

Skladom

MNOŽSTVO

Najlepší stimulant testosterónu

Pripravili sme pre Vás porovnanie pravého Bulharského tribulusu s inými doplnkami nazývanými Tribulus Terrestris. Prečo je medzi prípravkami a výrobcami častokrát veľký cenový rozdiel, ktorá účinná látka preslávila Tribulus ako najlepší prírodný produkt na zvýšenie testosterónu a akým produktom sa vyhýbať si prečítajte v článku Nie každý tribulus terrestris je účinný.

Doplnok výživy Bulharský Tribulus Terrestris je najlepší! A Platí to aj o doplnku výživy VemoHerb Tribulus Terrestris, ktorého hlavným benefitom je originálny Bulharský Tribulus Terrestris s extra vysokým obsahom steroidného saponínu protodioscín (štandardizácia na 60%). Nepochybne, VemoHerb Tribulus Terrestris je v súčasnej dobe (aj v rámci celosvetového merítka) najsilnejší dostupný výrobok, s najvyšším obsahom protodioscínu na trhu.

Štandardizovaný obsah protodioscínu vo VemoHerb Tribulus Terrestris je garanciou nízkeho obsahu ostatných menej účinných saponínov, ako je protogracilin a ďalšie, limitovaný je aj obsah flavonoidov (vždy pod 10%) a tanínov (vždy pod 10%). Výsledok? Po aplikácii VemoHerb Tribulus Terrestris vaše hladiny testosterón doslova raketovo vystrelia do výšky, následkom čoho zaznamenáte masívny rast svalovej hmoty (v prípade, že budete konzumovať stravu bohatú na bielkoviny) pri silovom tréningu, alebo zrýchlenie regenerácie pri ostatných formách športovej záťaze.

Prečo užívať VemoHerb Tribulus Terrestris?

 • obsahuje originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% protodioscínu
 • stimuluje prirodzenú tvorbu pohlavných hormónov, následkom čoho prispieva k nárastu svalovej hmoty a sily
 • výrazne zvyšuje sexuálne libido
 • VemoHerb Tribulus Terrestris je skutočná garancia maximálneho účinku

Nie je Tribulus Terrestris ako Tribulus Terrestris

Nie každý vie, že Tribulus Terrestris je rastlina, ktorú môžeme nájsť v niekoľkých častiach sveta – USA, Južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Ešte menej je verejnosti známe, že Bulharský Tribulus má úplne iné farmakologické a fyziologické vlastnosti, ako Tribulus z ostatných častí sveta.

Tribulus terrestris

Kotvičník zemný

To tiež jednoznačne potvrdila aj najnovšia vedecká štúdia, ktorú uskutočnil tím pracovníkov z univerzity v Mississippi (M. Ganzera, E. Bedir, IA Khan). Spomínaný rozdiel je v obsahu hlavnej účinnej látky, steroidného saponínu protodioscín, ktorý má masívne anabolické účinky, navyše aj účinky podporujúce sexuálne libido. Originálne Bulharský Tribulus obsahuje 40-60x vyššie množstvo protodioscín v sušine oproti Tribulusom z ostatných častí sveta – z tohto dôvodu je tiež Bulharský Tribulus ako surovina niekoľkonásobne drahšie. Uvedený rozdiel v zložení je daný odlišným genotypom rastliny, obdobím zberu, formou spracovania atď.

Ako spoznám originálny bulharský tribulus?

V súčasnosti existujú v Bulharsku iba dvaja hlavní producenti ponúkajúci extrakty s vysokým obsahom protodioscín: VemoHerb Tribulus Terrestris (60% protodioscín) a Sopharma Tribestan (priemer 54 – 55% protodioscínu). Spoločnosť Vemo99 Ltd. (1996) je vlastníkom špeciálnej technológie na extrakciu Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% čistého protodioscínu, čo je v súčasnej dobe najsilnejší dostupný extrakt aj v rámci Bulharska. Pozor – nikdy nezamieňajte obsah čistého protodioscínu s obsahom celkových saponínov. Prečo? Saponíny sú len všeobecným pojmom, takže napríklad aj 95% extrakt s obsahom saponínov môže obsahovať iba 1,5% účinného protodioscínu!

Ako Tribulus Terrestris funguje?

Steroidný saponín protodioscín je aktívnou substanciou, ktorá stimuluje produkciu pohlavných hormónov (testosterónu u mužov, estrogénu u žien), pôsobí pozitívne na centrálny nervový systém a funguje ako aktívny komponent anabolického charakteru. V mužskom tele protodioscín zvyšuje hladinu testosterónu, reguluje hladinu ostatných hormónov bez zasahovania do ich funkcie a optimalizuje funkčnosť prostaty. U žien zvyšuje protodioscín hladinu pregnenolonu, progesterónu a hladinu estrogénov, zlepšuje sexuálne libido, podporuje pozitívny psychický a emočný stav.

Protodioscín z VemoHerb Tribulus Terrestris stimuluje produkciu luteinizačného hormónu v hypofýze a priamo tak zvyšuje vylučovanie pohlavných hormónov – v prípade mužov je to testosterón, ktorý má významný vplyv na pozitívnu dusíkovú bilanciu, proteínovú syntézu a nárast svalovej hmoty.

Tribulus Terrestris a jeho pôsobenie na libido

Je to nehormonálny suplement rastlinného pôvodu, ktorý je využívaný na zvýšenie sexuálneho libida a potencie, k stimulácii produkcie testosterónu a na udržanie optimálnej hladiny hormónov kortizolu a estradiolu. Preukázané sú pozitívne účinky na fertilitu (plodnosť), vhodná je tiež aplikácie počas menopauzy a andropauzy u mužov.

Anabolické pôsobenie

Zvyšuje dostupnú hladinu energie počas fyzického výkonu, pomáha odstraňovať toxíny vzniknuté psychickým stresom, podporuje odbúravanie tuku a stimuluje rast svalovej hmoty a sily.
Zvyšuje tiež retenciu dusíka (využiteľnosť bielkovín a ich následné zabudovanie do svalových vlákien). Protodioscín obsiahnutý vo výrobku je látkou všestranne využiteľnou v kulturistike a všetkých silových športoch zameraných na zvýšenie objemu čistej svalovej hmoty. VemoHerb Tribulus Terrestris nemá žiadne vedľajšie účinky.

Odporúčané základné dávkovanie:
základnou celodennou dávkou je 3 – 6 toboliek denne; celodennú dávku si rozdeľte do troch čiastkových dávok a zapite dostatočným množstvom vody.

Odporúčané dávkovanie využiteľné pre kulturistiku a silové športy:
VemoHerb Tribulus Terrestris odporúčame užívať v osem týždňových kúrach s následnou dvojtýždňovej prestávkou.
Základná celodenná denná dávka VemoHerb Tribulus Terrestris je 10 – 15 mg na 1 kg telesnej hmotnosti, rozdeľte ju do troch dávok počas dňa.
Základnú dennú dávku môžete navýšiť až o 50% v prvých 2-3 týždňoch v prípade, že máte požiadavku na rýchlejší nástup účinku.

Príklad – ak je vaša hmotnosť napríklad 80 kg, vaša základná účinná dávka VemoHerb Tribulus Terrestris je 800 až 1200 mg denne t.j. 4 – 6 kapsúl VemoHerb Tribulus Terrestris denne; v prvých 2-3 týždňoch dávkovanie „navýšte“ o 50% (tzn. užívajte 6-8 toboliek).

Efektivita v raste svalovej hmoty výrazne stúpa, ak je VemoHerb Tribulus Terrestris vzájomne kombinovaný s doplnkom VemoHerb Ecdysterone.

štandardizovaný extrakt Bulharského Tribulus Terrestris (60% protodioscín) … 200 mg

želatínová kapsula, stearan horečnatý

Balenie

90 kaps

Výrobca

VemoHerb

13 hodnotenia produktu

 1. (overený zákazník)

  Dobrý tribulus s vysokým obsahom prodioscinu. Dobré kombinovať s ECDYSTERONE od Vemoherb na vyššie strebávanie bielkovín.
  ,,-,, Na dlhšie užívanie dosť cenovo náročné…

 2. (overený zákazník)

  nemá chybu

 3. (overený zákazník)

  Ked Tribulus, tak jednoznacne len tento…!!

 4. Siahol som po ňom keď som dobral Tribulus inej značky a rozdiel bol markantný. Priplatiť pár EUR navyše sa určite oplatilo.

 5. (overený zákazník)

  Tento prípravok som zakúpil po užívaní Tribulus MAXIMUS do BioTech a určitý rozdiel tam určite je no vôbec nie tak citeľný ako je rozdiel v cene týchto dvoch prípravkou. V určitých oblastiach by som skôr povedal že ma Tribulus MAXIMUS mierne na vrch. Najlepšie učinky tohoto produktu som zaznamenal tesne po zmene z Tribulus MAXIMUS na BULGARIAN TRIBULUS preto je podla môjho názoru aj z ekonomického hľadiska najlepšie striedavé užívanie v kombinácii s týmto prípravkom.

 6. (overený zákazník)

  Vyborny produkt

 7. (overený zákazník)

  Veľmi kvalitný tribulus.
  Rýchly nárast sily ,výkonnosti,posilnenie imunity ,dá do poriadku hormóny.

 8. (overený zákazník)

  Skoncil som tretiu “kuru” uzivania tohoto Bulharskeho tribulusu. Zistil som jednu zasadnu vec. Prvy krat som to uzival tak, aby tych 90 kapsul som mal na jeden mesiac. Vysledky nic moc, ale kedze mam 85 kg predpokladal som, ze trebalo vyssie davkovanie. Po mesiaci volna som to uzvial po prepocte na kg telesnej hmotnosti a potreboval som 3 balenia na mesiac. Vysledky neuveritelne. Stale som mal chut na sex, viac testosteronu, vyssia sila v posilke a citil som sa dobre zregenerovany. Treba dodat, ze som este k tomu uzival Zinok od reflex nutrition. Jednoznacne odporucam bulharsky tribulus vo vyssom davkovani. Oplati sa dat viac penazi.

 9. (overený zákazník)

  Uzasny produkt, aj ked vacsinou to kupuju muzi, citala som clanok, ze je to dobre na hormonalnu rovnovahu aj pre zeny. Tak som si to kupila a super spokojnost.

 10. (overený zákazník)

  Super produkt, kupovala som priatelovi a bol velmi spokojny.

 11. (overený zákazník)

  Kúpila som to ako darček pre môjho priateľa a veľmi si ho pochvaľuje

 12. (overený zákazník)

  Najkvalitnejší tribulus ktorý som mal ! Super nárast sily a výkonnosti. Odporúčam.

 13. V kombináciá s Beta Ecdysterone dosiahnete skvelé výsledky. Cenovo drahší, no za kvalitu nemám problém zaplatiť. Jednoznačne najlepší spomedzi ponuky tribulusov na SR trhu

 14. (overený zákazník)

  Zaberá beriem dvakrát denne po dve kapsule viac nepotrebujú keď som bral minule tak som necítil účinok. Pri tej cene v tom nevidím problém mal som oveľa drahšie výrobky od iných firiem a nič ani pri väčšom dávkovaní preto som veľmi spokojný.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.