tribulus maximus 90 tbl biotech

TRIBULUS Maximus 90 tbl – Biotech

4.57 z 5
7 Hodnotenia

13,68 €

Tribulus Maximus obsahuje 100% prírodný produkt s plnou dávkou Tribulus Terrestris, ktorý zvýši vo Vašom tele hladinu testosterónu a podporí rast svalov.

Skladom

MNOŽSTVO

Tribulus Maximus

Top dávka tribulusu!
100% prírodný prípravok, ktorý ti zvýši hladinu testosterónu
TRIBULUS Maximus = Maximum Testosterón!

Ako je možné, že ide o prírodný produkt? Tribulus Terrestris je totiž liečivá rastlina používaná ako afrodiziakum. Vedecké štúdie dokázali, že Tribulus Terrestris zvyšuje hodnoty testosterónu o viac ako 30 percent. Táto rastlina stimuluje hladinu luteinizačného hormónu (LH), a tým zvyšuje hladinu testosterónu. LH podporuje činnosť podmozgovej žľazy, ktorá zodpovedá za tvorbu testosterónu.

Tribulus Terrestris je dokonalou čisto prírodnou náhradou syntetických anabolických hormónových v starých prípravkov. Testosterón stimuluje bielkovinovú syntézu, ako aj pozitívnu dusíkovú rovnováhu. Práve toto je pre športovcov dôležité, pretože je to základom pre rast svalových buniek.

Okrem toho tento doplnok výživy stimuluje regeneráciu, vďaka čomu sa môžete venovať intenzívnejšiemu a efektívnejšiemu tréningu na zväčšenie vašej svalovej hmoty.

Bezpečné a legálne zvyšovanie testosterónu, to je BioTech TRIBULUS Maximus. Chceš mohutné svaly a skvelý sex, užívaj BioTech TRIBULUS Maximus!

1 tabletu denne zapiť vodou.

Tribulus terrestris extrakt – 1500mg

Balenie

90 tbl

Výrobca

Biotech

7 hodnotenia produktu

 1. (overený zákazník)

  výborný tribulus, až 1500 mg v jednej tablete, výborná cena, výsledky sa dostavia a budú stáť za to 😉

 2. (overený zákazník)

  Super tribulus…velká spokojnosť :-)

 3. (overený zákazník)

  beriem ho krátko , ťažko povedať

 4. (overený zákazník)

  kvalitne zlozenie ( 1500 mg a 79% saponinov)

 5. (overený zákazník)

  dobrá cena, rýchli nákup

 6. (overený zákazník)

  Veľká koncentrácia saponínov v jednej tablete za dobrú cenu. Na tribulus nedám dopustiť. Určite doporučujem vyskúšať :)

 7. (overený zákazník)

  Skvelý produkt! ciťelný vplyv na výkon. Ale! Kedže som aj darcom krvy teraz som dostal pvé výsledy krvných testov, odkedy som začal užívať Tribulus. U mňa po 43 dní užívania podľa návodu (1 tabletka / deň) pravdepodobne spôsobil poškodenia pečene. To bol jediný doplnok výživy, ktorý som bral. Preto si myslím, že tie tabletky spôsobili aj negatívnu zmenu. Produkt je účinný, takže určite odporúčam pre tých ludí, ktorí nie sú citlivý na doplnky výživy.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.