tribulus-testo-pro-Aone-bestbody.sk

Tribulus Testo-Pro 80 120 tabliet – Aone

5.00 z 5
1 Hodnotenie

22,52 € 17,90 €

Prirodzenou cestou zvyšuje testosterón v tele, zvyšuje telesný výkon, urýchľuje regeneráciu, podporuje nárast svalovej hmoty a zvyšuje obranyshopnosť.

Skladom

MNOŽSTVO

Tribulus Testo-Pro 80

  • Prirodzenou cestou zvyšuje hladinu testosterónu
  • Zvyšuje telesný výkon
  • Urýchľuje regeneráciu
  • Podporuje nárast svalovej hmoty
  • Zlepšuje libido
  • Zvyšuje obranyschopnosť organizmu

Je známe, že zvýšená hladina testosterónu podporuje bielkovinovú syntézu (katabolizmus) a pozitívnu dusíkovú bilanciu. Tento proces je dôležitý pre rast a regeneráciu svalových buniek.

TRIBULUS TESTO-PRO patrí k najúčinnejším dostupným rastlinným preparátom so stimulačným účinkom. Obsahuje extrakty z rastlín Tribulus Terrestris a Saw palmetto bohaté na steroidné saponíny (terrestrozín, dioscín, gracillín, kikuba saponín, protodioscín, neohecogenín glukozid).
Tieto látky podporujú prirodzenú produkciu testosterónu. Prípravok taktiež obsahuje látky zvyšujúce konverziu testosterónu na dihydrotestosterón (DTH). Saponíny spolu s termogénne účinnými látkami z chili a čierneho korenia posilňujú tiež imunitný systém a zvyšujú schopnosť prepravovať kyslík na tie miesta v organizme, kde je najviac potrebný.

denná dávka 1 kapsula.

Výživová hodnota na 100 g prípravku: energia 235 kcal / 979 kJ Špeciálne látky na 1 kapsulu: extrakt z Tribulus terrestris 580 mg, ostatné rastlinné extrakty 40 mg, zinok 15 mg (100%RDA). Vitamíny na 1 kapsulu (d.d) Vitamín C 84,0 mg (140%RDA), vitamín E 14 mg (140%RDA), vitamín A 800 mcg (100%RDA).

Extrakt z Tribulus terrestris, želatína, vitamín C, extrakt zo Saw palmetto, citran zinočnatý, chili, čierne korenie, vitamín E acetát, vitamín A-acetát, deliaca látka: stearan horečnatý.

Balenie

120 kaps

Výrobca

Aone

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Výborná cena a kvalita.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.