TRIBOOSTER 60 tbl

TRIBOOSTER 60 tbl – Biotech

5.00 z 5
2 Hodnotenie

17,50 € 14,80 €

TRIBOOSTER je klinicky testovaný doplnok výživy, dokonalý pre zvýšenie testosterónu s obsahom 2000mg čistého Tribulus Terrestris v každej jednej tablete.

Skladom

MNOŽSTVO

Klinicky testovaný doplnok výživy – Tribooster je dokonalý produkt pre zvýšenie testosterónu s obsahom 2000mg čistého Tribulus Terrestris v každej jednej tablete.

Odporúčame pre:
Top nárast a rysovanie svalov
Stupňovanie sily a výkonu
Lepšie a efektívnejšie zotavenie a regenerácia po tréningu
Zlepšuje ideálnu hormonálnu rovnováhu

Tribooster obsahuje top veľké množstvo saponínu, ako aj top veľké množstvo testosterónu

Ak hovoríme o Tribulus Terrestris, obsah saponínu je v tejto formule veľmi dôležitý. Práve látka Saponín zvyšuje hladinu testosterónu. Vďaka vysokému obsahu saponínu sa Tribooster stáva top produktom na trhu.

Top produkt na prírodnej báze a absolútne bezpečný!

Klinický testovaný doplnok výživy zvyšuje hladinu testosterónu. NEJDE O steroid! Neobsahuje ani nijaké nepovolené látky. Aj vďaka tomu je prípravok Tribooster absolútne bezpečný a čisto prirodzený.

Odporúča sa užívať 1 tabletu denne s nápojom.

Tribulus terrestris – 2000mg

výťažok z Tribulus terrestris (kotvičník zemný), stabilizátor (mikrokrištalická celulóza (E460)), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý (E341), stearan horečnatý (E470/b), oxid kremičitý (E551)), poťahová vrstva (hypromelóza, polyvinylpyrolidón (E1201)).

Balenie

60 tbl

Výrobca

Biotech

2 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    najlepsie tribulus

  2. (overený zákazník)

    Mám 58 rokov, stále aktívne športujem. Prípravok mi zaisťuje vyššiu hladinku testosterónu = udržanie svalovej hmotnosti, kvalitné erekcie aj celková fyzická zdatnosť. Tablety sú trochu veľké, musia sa dobre zapiť. Prípravok nie je samospasiteľný, je to doplnok k hodnotnej strave. Odporúčam ľuďom po 50-ke

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.