testo fusion - reflex nutrition - bestbody.sk

Testo Fusion 90 kaps – Reflex Nutrition

5.00 z 5
1 Hodnotenie

32,52 € 23,90 €

Testo Fusion je účinná kombinácia Fenugreek extraktu s obsahom steroidných saponinov, minerálov vo forme chelátu, vitamínu D3, B6 a L-Karnitínu.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Testo Fusion ®

Účinná kombinácia 50% Fenugreek extraktu s vysokým obsahom steroidných saponínov, dôležitých minerálov vo forme chelátu (zinok, meď, horčík), vitamínu D3, B6 a L-karnitínu.

Furostanolové steroly – 750mg v každej dávke

Fenugreek (Trigonella foenum-gaecum (senovka grécka)) je v športovej výžive využívaný už dlhšiu dobu, avšak ako vždy je dôležitý obsah aktívnych látok. Rovnako ako je u ergogénnom Tribulus Terrestris dôležitý obsah steroidného saponínu protodioscín, je u ergogénnom Fenugreek dôležitý obsah tzv. Furostanolových (Fenugreek) sterolov, ktoré patria do vyššie spomínanej rodiny steroidných saponínov. Medzi najznámejšie furostanolové steroly patrí: yamogenín, gitogenin, tigogenín, smilagenin, sarsasapogenin, neotigenin, yuccagenin, lilagenin a neogitogenin. TestoFusion obsahuje 50 % extrakt s obsahom 750 mg furostanolových (Fenugreek) sterolov v každej dávke!

Aditívum minerálov vo forme chelátov – najdrahšia forma minerálov s maximálnou využiteľnostou.

Dôležité minerály: zinok, meď a horčík sú zastúpené v exkluzívnej forme chelátu. Chelát predstavuje väzbu minerálu na dva “nosiče” zvyčajne aminokyseliny, kedy je zovretý v tzv. Kliešťach (chelát = kliešte) v zmysle: aminokyseliny – MINERÁL – aminokyseliny. Chelát, teda inými slovami znamená väzbu jedného minerálu na dve aminokyseliny, či organické kyseliny. Tým sa cheláty značne líši od štandardných organických a anorganických foriem. Chelát predstavuje organickú formu minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný v listoch rastlín a ďalších organizmov (viď. Špenát, šalát atď ..). Z tohto dôvodu je táto forma pre náš organizmus z hľadiska vstrebávanie a využitie najvhodnejšie.

Ďalšie dôležité zložky:

2000 mg karnitínu v každej dávke
30 ug (600 % RDA) vitamín D3 v každej dávke
10 mg (714 % RDA) vitamín B6 v každej dávke

Dávkovanie:

Ne-tréningové dni: berte 3 kapsule 2 x denne s jedlom.

Tréningové dni: 3 kapsule hodinu pred tréningom a 3 kapsule večer pred spaním.

Berte systémom 5 + 2 = 5 dní dávka á 6 kapsúl + 2 dni vynechať. Maximálna dĺžka kúry = 6 týždňov = 2 balenia, následne odporúčame prestávku 3 týždne pred opakovaným použitím. Zapite dostatočne vodou.

Výživové údaje:
Počet dávok v baleni: 15 x 6 kapsv 6 kaps% doporučenej dennej dávky
Vitamín D330 ug600
Vitamín B610 mg714
Hořčik (hořečnatá soľ kyseliny citrónovej)150 mg40
Chelát – Zinok (L-methionin zinečnatý)30 mg300
Chelát – Meď (L-aspartát meďnatý)1 mg100
Bór (boritan sodný)10 mg
Fenugreek steroly750 mg
L-Karnitin2000 mg

 

Zloženie:

vo 2 želatínových (hovädzie želatína, čierny oxid železitý) kapsuliach: L-karnitín L-tartrát, citrát horečnatý, Fenusterols® Fenugreek steroly (50% extrakt s obsahom steroidných saponínov z Trigonella foenum-graecum), L-metionín sulfát zinočnatý, boritan sodný, plnidlo stearan horečnatý, protispekavé látky mikrokryštalická celulóza a oxid kremičitý, cholekalciferol, Pyridoxín hydrochlorid, aspartát meďnatý.

Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

• Inovatívne technológie
• Najvyšší rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotná nezávadnosť.

Balenie

90 kaps

Výrobca

Reflex Nutrition

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Testo fusion je veľmi kvalitný doplnok stravy, ktorý obsahuje látky na podporu spaľovania spolu so zinkom, meďou a tablety sú v chelatovej forme, čo zaruruje lepšie vstrebanie v organizme. Odporúčam

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.