Testo 4 HD 120 kaps

Testo 4HD 120 kaps – Stacker 2

25,50 €

TESTO 4HD v tele zvyšuje hladinu voľného testosterónu, výsledkom čoho sa vaša sila, objem a intenzita tréningu dramaticky zvýšia, je 100 % prírodnou zmesou.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Moje obľúbené
Moje obľúbené

TESTO 4HD

predstavuje nielen revolučnú a jedinečnú anabolickú receptúru, ale je aj 100%-ne prírodnú zmes.

TESTO 4HD vám v tele bude zvyšovať hladinu voľného testosterónu, výsledkom čoho sa zvýšia výsledky vašich silových, a objemový tréningov a kvalita svalstva naberie úplne inú úroveň.

TESTO 4HD obsahuje len zložky, ktoré sú účinné, skladá sa iba z kvalitných a aktívnych zložiek. Teda nie len Tribulus, ale aj najvyššie možné percento extraktov, ktoré jeho efektivitu zvýšia. TESTO 4HD obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste dosiahli najvyššiu úroveň produkovania testosterónu vo vašom tele. Jedna dávka obsahuje 10 výkonných a klinicky overených zložiek, ktoré pôsobia v synergii a zabezpečujú, aby boli androgénne receptory stimulované a produkovali viac testosterónu znova a znova. Zvyšuje sa vaša intenzita tréningu, vaše presvedčenie, a váš tréning sa stáva výbušnejším.
Stacker 2 TESTO 4HD:
•    Stimuluje tvorbu testosterónu na maximálne prirodzené hodnoty ktoré vytvára aj naše telo,
•    Zvýšená agresivita pri tréningu,
•    Vyššia výbušnosť pri tréningu,
•    Viac sily, viac svalovej hmoty,
Neuveriteľné napumpovanie svalových vlákien

Vaša hladina voľného testosterónu sa zvýši pri každom užití TESTO 4HD. Využite tohto jedinečného prípravku na dosiahnutie najvyššej hladiny testosterónu bez použitia anabolických steroidov.

Ako TESTO 4HD funguje?
Po každodennom užívaní sa vaša sila, napumpovanie a vytrvalosť zvyšuje, a svalova hmota nabera inú, ale lepšiu triedu svojej kvality. Nebudete pociťovať únavu, a budete schopnejší vykonávať lepší a intenzívnejší tréning.

Dávkovanie:

2 kapsule denne, najlepšie pred spaním.

Balenie

120 kaps

Výrobca

Stacker 2

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.