TribuGEN 300g – Vemoherb

33,20 € 30,90 €

TribuGen je jediný výrobok svojho druhu na trhu – obsahuje preverené zložky používané v pre-workout doplnkoch + originálne Bulharský Tribulus

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

TribuGEN 300g – Vemoherb čučoriedka

Komplexná pred-tréningová formula s pridaným Bulharským Tribulusom. TribuGen je jediný výrobok svojho druhu na trhu – obsahuje preverené zložky používané v pre-workout doplnkoch + originálne Bulharský Tribulus, čo z neho robí jedinečný a nenapodobiteľný doplnok stravy. Je určený pre všetkých, ktorí chcú posunúť pred-tréningovú prípravu na úplne novú úroveň. Prídavok vysoko koncentrovaného extraktu čierneho korenia posilňuje účinok jednotlivých zložiek.

V jednej dávke:
-500 mg Bulharského Tribulsu
-4000 mg Citrulin malátu
-2000 mg BCAA
-200 mg Kofeínu
-300 mg L-arginínu
-2000 mg kreatínu
-300 mg Vitamínu C
-10 mg extraktu čierneho korenia

vemoherb logo - bestbody.sk

Bulharská spoločnosť Vemo99 – špecialista na vývoj a produkciu štandardizovaných, biologicky aktívnych rastlinných extraktov, určených pre vrcholový šport. Všetky produkty sú vyrábané v súlade s normami kvality ISO9001. Výrobné priestory a laboratóriá sú sústredené v dvoch špecializovaných jednotkách. Kneja – laboratória pre produkciu vysokopercentných extraktov, Sofia – homogenizácia a balenie finálnych produktov.

Bulgarian Tribulus

Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah steroidného saponínu protodioscín (štandardizácia na 60%), čo je v súčasnej dobe v rámci celosvetového merítka jeden z najsilnejších dostupných extraktov z obsahom protodioscín na trhu (POZOR – nezamieňať s celkovými saponínmi!) Normalizovaný obsah protodioscín je garanciou nízkeho obsahu ostatných, slabšie účinných saponínov, ako je  napr. Protogracilin a ďalšie, ďalej je obmedzený aj obsah flavonoidov (vždy pod 10%) a tiež tanínov (vždy pod 10%).
Viac sa o bulharskom Tribuluse tu.

Extrakt čierneho korenia – Piperín

Extrakt korenia v TribuGene je štandardizovaný na 90% obsah aktívnej zložky Piperín. Množstvo štúdií ukazuje na to, že už iba 5 mg vysoko koncentrovaného čierneho korenia pridaného k ostatným ingredienciám zvyšuje ich absorpciu o 30-2000%!

Balenie: 300 g

Zmiešajte ½ až 1 odmerku (7,5 g – 15 g) s 250 ml vody. Berte 20-30 min pred tréningom. Na overenie tolerancie užite ½ odmerky (7,5 g), pred ďalším tréningom môžete užiť celú odmerku (15 g).

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ak máte zdravotné problémy alebo beriete lieky na predpis (najmä produkty obsahujúce kofeín), konzultujte použitie so svojím lekárom. Vermoherb TribuGen obsahuje 200 mg kofeínu v jednej dávke, čo zodpovedá dvom šálkam kávy. Neužívajte s akýmikoľvek produktmi obsahujúcimi kofeín a neberte tento produkt menej ako 5 hodín pred spaním. Udržujte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na suchom mieste, mimo priame slnko, do teploty 25 ° C.

Výživové údaje:
 Účinné zložky:
 15 g*
 determinovaného jako protodioscin – extrakt
 500 mg
 Čeruny peper – extrakt
 10 mg
 Bezvodý kofein
 200 mg
 4000 mg
 1000 mg
 500 mg
 500 mg
 300 mg
 2000 mg
 300 mg (333 % ODD)
% ODD – % odporúčanej dennej dávky

maltodextrín, citrulín malát, kreatín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, L-leucín, sladidlo steviol-glykozidy, extrakt Tribulus Terrestris, L-izoleucín, L-valín, L-arginín, kyselina askorbová, bezvodný kofeín, čučoriedková aróma, farbivo košenila , extrakt z čierneho korenia, emulgátor arabská guma.

Balenie

300 g

Príchuť

Čučoriedka

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.