cortisol blocker amix nutrition - bestbody.sk

The Cortisol Blocker´s 60 tabliet – Amix

22,90 € 18,50 €

Bez určitej hladiny stresu Vaše svaly nikdy nebudú rásť. No príliš veľké množstvo stresu tiež nie je dobré.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

The Cortisol blockers

AmixTM The Cortisol Blocker’s je prémiový produkt založený na unikátnej kombinácii svetovo známeho fosfolipidu fosfatidylserínu a extraktu rastliny Bakopy drobnolistej.

Bakopa drobnolistá podporuje centrálny nervový systém, pamäťové a mozgové tonikum, pozitívne ovplyvňuje hyppocampus (dôležitá súčasť mozgu).

AmixTM The Cortisol Blocker’s je navyše obohatený o L-Tyrozín, L-Tryptofán, Alfa-lipoovú kyselinu a vitamín B6, ktorý okrem iného prispieva k normálnej funkcii nervového systému, pomáha k prirodzenému metabolizmu bielkovín a glykogénu, podporuje redukciu únavy, vyčerpanosti a prispieva k regulácii hormonálnej aktivity.

Ako doplnok stravy užívajte 1 kapsulu, najlepšie s ľahkým jedlom po fyzickej námahe a 1 kapsulu pred spaním. Zapite dostatočným množstvom vody.

Upozornenie na alergény: Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, lepku, kôrovcov, orieškov a arašidov.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Liek nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25st C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

v 1 kapsliv 1 dávce 2 kapsle
Vitamín B6 – pyridoxin5 mg10 mg
v 1 kapsliv 1 dávce 2 kapsle
L-Tryptofan100 mg200 mg
otaznik
L-Tyrosin100 mg200 mg
v 1 kapsliv 1 dávce 2 kapsle
ALA – Alfa Lipoová kyselina50 mg100 mg
otaznik
Fosfatidylserin – Phosphatidylserine200 mg400 mg
Bacopa Monnieri100 mg200 mg

 

obsahuje: fosfatidylserín (obohatený sójový lecitín) 400 mg, želatínová kapsula (vyrobená z čistej želatíny, vody, farbivá: oxidu titaničitého), L-tryptofán 200 mg, extrakt z Bakopa drobnolisté 200 mg, L-tyrozín 200 mg, alfa-lipoová kyselina 100 mg, stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza Methocel ®, stearát horečnatý, oxid kremičitý; pyridoxín HCl (vit.B6 – 10 mg – 714% *)
* RHP – referenčná hodnota príjmu

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.