cortisol blocker amix nutrition - bestbody.sk

The Cortisol Blocker´s 60 tabliet – Amix

22,90 € 18,50 €

Bez určitej hladiny stresu Vaše svaly nikdy nebudú rásť. No príliš veľké množstvo stresu tiež nie je dobré.

Skladom

MNOŽSTVO

The Cortisol blockers

AmixTM The Cortisol Blocker’s je prémiový produkt založený na unikátnej kombinácii svetovo známeho fosfolipidu fosfatidylserínu a extraktu rastliny Bakopy drobnolistej.

Bakopa drobnolistá podporuje centrálny nervový systém, pamäťové a mozgové tonikum, pozitívne ovplyvňuje hyppocampus (dôležitá súčasť mozgu).

AmixTM The Cortisol Blocker’s je navyše obohatený o L-Tyrozín, L-Tryptofán, Alfa-lipoovú kyselinu a vitamín B6, ktorý okrem iného prispieva k normálnej funkcii nervového systému, pomáha k prirodzenému metabolizmu bielkovín a glykogénu, podporuje redukciu únavy, vyčerpanosti a prispieva k regulácii hormonálnej aktivity.

Ako doplnok stravy užívajte 1 kapsulu, najlepšie s ľahkým jedlom po fyzickej námahe a 1 kapsulu pred spaním. Zapite dostatočným množstvom vody.

Upozornenie na alergény: Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, lepku, kôrovcov, orieškov a arašidov.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Liek nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25st C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

v 1 kapsliv 1 dávce 2 kapsle
Vitamín B6 – pyridoxin5 mg10 mg
v 1 kapsliv 1 dávce 2 kapsle
L-Tryptofan100 mg200 mg
otaznik
L-Tyrosin100 mg200 mg
v 1 kapsliv 1 dávce 2 kapsle
ALA – Alfa Lipoová kyselina50 mg100 mg
otaznik
Fosfatidylserin – Phosphatidylserine200 mg400 mg
Bacopa Monnieri100 mg200 mg

 

obsahuje: fosfatidylserín (obohatený sójový lecitín) 400 mg, želatínová kapsula (vyrobená z čistej želatíny, vody, farbivá: oxidu titaničitého), L-tryptofán 200 mg, extrakt z Bakopa drobnolisté 200 mg, L-tyrozín 200 mg, alfa-lipoová kyselina 100 mg, stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza Methocel ®, stearát horečnatý, oxid kremičitý; pyridoxín HCl (vit.B6 – 10 mg – 714% *)
* RHP – referenčná hodnota príjmu

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.