Inosine 100 tbl – Amix

15,99 € 10,80 €

Inosine Amix je vynikajúci prípravok pre silovo vytrvalostné a rýchlostne vytrvalostné športy, kde poskytuje okamžitý zdroj energie.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Inosine Amix je vynikajúci prípravok pre silovo vytrvalostné a rýchlostne vytrvalostné športy, kde poskytuje okamžitý zdroj energie.

  • Zaisťuje vysokú energetickú hladinu pri záťaži
  • Zlepšuje využitie kyslíka pri záťaži
  • Podporuje činnosť srdca a imunitu organizmu

Suplementácia inozínom má vplyv na rad procesov ovplyvňujúcich fyzický výkon. Inosin je látka telu vlastné. Inosin je chemická zlúčenina zvaná hypoxantinribozid. Skladá sa z purínu (hypoxantín) a jednoduchého cukru (ribóza), z ktorého sa následne v organizme tvorí základný zdroj energie ATP – inosintrifosfát. Efekt Inosin je zvýšenie zásobovanie svalového tkaniva kyslíkom, čo má za následok ako efektívnejšiu svalovú činnosť, tak i celkové skvalitnenie tréningu. Významný vplyv má tiež zvýšenie hladiny ATP. Pre vytrvalostné športy je podstatný jeho účinok na zníženie tvorby kyseliny mliečnej pri súčasnom výkone.

Denná dávka je 1-2 kapsule asi 30 – 45 min. pred fyzickým výkonom.

  • nozín, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý.
  • Jedna kapsula obsahuje: Inosin 600 mg
Výrobca

Amix

Balenie

100 bl

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.