Catua Bolix 100 kps – Amix

17,60 € 14,00 €

Catua Bolix je veľmi účinná kombinácia extraktu Catuaba a extraktu Muira Puama. Predchádza procesu katabolizmu, čiže nechcenému odbúravaniu svalovej hmoty.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Catua Bolix – je veľmi účinná kombinácia extraktu Catuaba Bark a extraktu Muira Puama. Silný prírodný afrodiziakálne stimulant podporujúci zvyšovanie hladiny testosterónu a zlepšenie libida. Napomáha pri problémoch s nespavosťou a poruchách pamäti.

Catuaba Bark je červená kôra malého stromu patriaci do rovnakej čeľade ako ker koky a rastie v dažďových pralesoch Južnej Ameriky. Kôra catuaby je po tisícročia uctievaná pre schopnosť odovzdať ľuďom svoju silu.

Je to spôsobené silným afrodiziakálnymi účinkom na ľudský organizmus. Prípravky z tejto kôry navodzujú erotické sny a následne sexuálnu túžbu. Súčasná brazílska fytomedicína považuje Catuaba Bark za významný stimulant centrálneho nervového systému s afrodiziakálnymi účinkami, ktorý posilňuje predovšetkým mužské pohlavné orgány.

Catuaba Bark sa odporúča pri liečbe impotencie, nespavosti, straty pamäti a ďalších psychických poruchách. Podstatné je, že sa ani pri dlhodobom užívaní nepreukázali žiadne vedľajšie účinky. Japonskí vedci nedávno potvrdili významné antibakteriálne a antivírusové účinky kôry napr. U infekcie escherichia coli a vírusu HIV, zatiaľ však iba na myšiach. To však dáva tušiť, že budúcnosť využitia Catuaby Bark môže byť veľmi zaujímavá.

Muira Puama (tiež niekedy nazývaná Muara puama) je považovaná za najcennejšie brazílske afrodiziakum. Používa sa predovšetkým k zvýšeniu libida. Mimo to sa uvádza, žeMuira Puama pôsobí stimulačne, odstraňuje stres, pôsobí pri nervovom vyčerpaní, slabosti a impotencii.

Užívajte 1 – 2 kapsuly pred spaním. Zapite dostatočným množstvom vody.

 

Veľkosť jednej dávky:2 kapsuly
Počet dávok v balení:50
Hodnoty jednej dávky
Amix CatuaBolix
Catuaba Bark Powder (Erythroxylum Catuaba)1 000 mg
Muira Puama100 mg
CRT-ss (Controlled Release Technology Support System)
Methocel (Micro-Polymer Cellulose Ethers of Hydrophilic Matrix Systems)

Želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo: oxid titaničitý), Muira Puama, Catuaba (Trichilia catigua), stabilizátor: hypromelóza (Methocel), protihrudkujúce látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Balenie

100 kaps

Výrobca

Amix

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.