CarboJet Gain 4000g

CarboJet Gain 4000g – Amix

4.50 z 5
2 Hodnotenie

31,57 € 25,90 €

CarboJet™ Gain je sacharidovo-proteinový koncentrát, ktorý slúži na podporu nárastu svalstva, urýchlenie regeneráciu a obnovenie energetických zásob.

CarboJet Gain 4000g - Amix - cokolada SkladomČokoláda 31,57 € 25,90 €
CarboJet Gain 4000g - Amix - banan Dostupnosť 1-5 dníBanán 31,57 € 25,90 €
CarboJet Gain 4000g - Amix - jahoda Dostupnosť 1-5 dníJahoda 31,57 € 25,90 €
CarboJet Gain 4000g - Amix - vanilka Dostupnosť 1-5 dníVanilka 31,57 € 25,90 €
Zrušiť výber

CarboJet Gain je sacharidovo-proteinový práškový koncetrát, ktorý slúži na rýchle nabratie kvalitne svalovej hmoty, urýchlenie regenerácie a dodanie dlhodobej energie. Tento doplnok obsahuje Amix®Protein Blend (vysokokvalitné bielkoviny), Amix® CarboJet® Matrix (komplex sacharidov), Vitargo® (vysokomolekulárny škrob) a Palatinose® (postupne vstrebateľnú isomaltulózu). CarboJet Gain je zmes, ktorá obsahuje sacharidy s nízkym glykemickým indexom, a preto podporuje nárast svalstva bez naberania zbytočných tukov. Obsahuje tiež minerálny premix PhosphoMatrixy ktorý dodáva potrebné minerálne látky po výkone. Lepšiu stráviteľnosť zabezpečuje multi-enzymový komplex DigeZyme®. Neobsahuje aspartám.

1 odmerka cca 50 g do 200 – 250 ml nízkotučného mlieka alebo vody, užívajte ako dopoludňajšiu desiatu, ihneď po tréningu a pred spaním.

Amix®Protein Blend (Syrovátkový bielkovinový koncentrát, odtučnená syrovátka, aminokyseliny derivované z hovädzieho proteinu, syrovátkový bielkovinový izolát CFM® s bielkovinovými frakciami: (Beta-Lactoglobulin, Alfa-Lactoglobulin, Bovine Serum Albumin, Immunoglobulin, Glycomacropeptide, Lactoferrin, Lactoperoxidase), Amix® CarboJet® Matrix (Maltodextriny, Kryštalická fruktóza, Dextrosa, Isomaltulosa (Palatinosa®), Vysokomolekulárny škrob (Vitargo®), aroma, farbivo (podľa príchute), pri príchuti čokoláda (kakaový prášok) zahušťovadla: xantan a guma guar, emulgátor: sójovy lecitin, PhosphoMatrix (di-Calcium Phosphate, di-Potassium Phosphate, di-Sodium Phosphate), multienzymový komplex DigeZyme® (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriálna neutrálna proteáza), sladidla: sukralosa (Splenda®) a acesulfam K

Hmotnosť4000 g
Balenie

4000 g

Výrobca

Amix

2 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    je to celkom chutné, povedal by som, že až príliš sladké. Skúšal som to do mlieka (chutnejšie) a aj do vody (chutilo to tak vodovejšie a pôsobilo redšie). Účinky? Ešte neviem vyhodnotiť, mám ho krátko, preto dám o hviezdičku menej..

  2. (overený zákazník)

    Chutí výborne (čokoláda) banán tiež ok. Po 3 týždňoch som pribral +3kg nakoľko som ektomorf, spokojnosť. Samozrejme treba pritom veľa jesť :-) Odporúčam, kupujem znova.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.