Ultra Diet Shake 500g

Ultra Diet Shake 500g – Aminostar

11,88 € 8,15 €

Ultra Diet Shake je bohatým zdrojom vitamínov, minerálov a ďalších pre ľudský organizmus nevyhnutných látok. Je vhodný pre redukčnú a rysovaciu diétu.

Ultra Diet Shake 500g - Aminostar - banan SkladomBanán 11,88 € 8,15 €
Ultra Diet Shake 500g - Aminostar - cokolada SkladomČokoláda 11,88 € 8,15 €
Ultra Diet Shake 500g - Aminostar - vanilka SkladomVanilka 11,88 € 8,15 €
Ultra Diet Shake 500g - Aminostar - jahoda Dostupné na požiadavkuJahoda 11,88 € 8,15 € Napíšte nám
Zrušiť výber

Ultra Diet Shake
Ultra Diet Shake je bohatým zdrojom vitamínov, minerálov a ďalších pre ľudský organizmus nevyhnutných látok. Ultra Diet Shake môže byť náhradou jedného až dvoch denných jedál. Zloženie Ultra Diet Shake bolo špeciálne navrhnuté podľa mnohoročných poznatkov, čím vznikol top prípravok pre redukčnú a rysovaciu diétu. Základ tvoria bielkoviny (proteíny) najmä mliečneho typu.
Ultra Diet Shake obsahuje:

Srvátkové bielkoviny – súčasť najpoužívanejšieho zdroja bielkovín v špeciálnych produktoch s prihliadnutím na ich výbornú stráviteľnosť a nízke riziko vzniku alergií, pričom podporujú aj prirodzenú imunitu organizmu.

Kaseináty – sodný i vápenatý – najčastejšie používané základné zdroje bielkovín. Nezvyšujú hladinu cholesterolu. V Ultra Diet Shake tvoria asi polovicu z obsahu bielkovín.

Fruktóza – ideálne jednoduché cukri v dietických koktailoch, najmä pre ich minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi. Táto použitá fruktóza nezvyšuje riziko ukladania tukov v pečeni. Tomu však bráni aj karnitín, lecitín a chitosan.

Maltodextrin – prírodný zdroj glukózy s vysokým glykemickým indexom.

Sójový lecitín – podporuje premenu tukov a ich využitie k tvorbe energie a zároveň podporuje činnosť nervovej sústavy. Tento lecitín nie je v bežnej strane dostatočne obsiahnutý.

Vláknina a inulín – ideálne zostavená strava musí obsahovať aj určité množstvo nestráviteľnej zložky – vlákniny. Tá zväčšuje svoj objem, takže zabraňuje prejedaniu sa, ale aj podporuje správnu činnosť čriev, a teda aj rast dobrých (probiotických) baktérií, ktoré chránia tráviaci trakt pred premnožením kvasiniek a plesní. Avšak vláknina na seba viaže aj tuky (cholesterol) a tým bráni, aby sa nadmerne vstrebali.

L-Carnitin – je asi najdôležitejšia z „pomocných“ látok. Ide o účinný stimulant premeny tukov na potrebnú energiu. Napomáha nielen odbúravať tuky, ale pomáha tým aj redukcii váhy a tvorbe energie.

Chitosan – je odborne označená jedinečná vláknina, ktorá sa získava najmä zo schránok morských kôrovcov a lastúrnikov. Je jednou z najpoužívanejších látok v boji proti vysokému cholesterolu a je ideálna aj pri redukčných diétach. Má priam neskutočnú schopnosť „nasávať“ tuk zo stravy a okrem toho v žalúdku zväčší svoj objem, čím znižuje chuť na jedlo.

HCA – je látka, ktorá obmedzuje tvorbu tukov z energie prijatej stravou, najmä vo forme cukrov. Pomáha stabilizovať hladinu cukru v krvi, a tým zmierňuje chuť na jedlo. HCA tiež znižuje hodnoty cholesterolu a zamedzuje ukladaniu tukových rezerv v cievach.

Účinky Ultra Diet Shake:
Napomáha udržovať štíhlu líniu
Je účinná ako náhrada jedného až dvoch denných jedál
Ovplyvňuje metabolizmus tukov a sacharidov
Dodáva energiu a zlepšuje tiež trávenie
Napomáha udržovať dobrú fyzickú kondíciu

Vložte 50 g (2 odmerky) prášku do šejkra (Aminostar) naplneného 2 dl pitnej Vody pomaly dôkladne rozmiešajte. Nechajte asi 2-3 min. stáť, pridajte ešte 1 az 2 dl Vody a potom rozmixujte. Koktail pripravený ku konzumácii mozete v prípade naliehavej potreby preliať do uzavretej nádoby a skladovať az 24 hod. v chladnicke. Pred konzumáciou je však vhodné ho opäť našľahať.

Zloženie: sušená Srvátka, kryštalická fruktóza, vláknina polydextróza, kazeinát vápenatý, hydrolyzovaný kolagén, maltodextrín, stabilizátor: guarová guma, emulgátor: sójový lecitín, chitosan, inulín, L-karnitín tartrát, extrakt Garcinia Cambogia (60% HCA), vitamíny a mineraly (fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, chlorid chromitý, difosforečnan železitý, chlorid draselný, glukonát meďnatý 1%, fosforečnan horečnatý, glukonát manganatý, chlorid sodný, citran sodný, molybdénan sodný, selénan sodný, glukonát zinočnatý, kyselina askorbová (vitamín C), tokoferol acetát (vitamín E), nikotínamid, retinol acetát (vitamín A), pantothenan vápenatý (vitamín B5), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), tiamín-mononitrát (vitamín B1), cholekalciferol (vitamín D3), riboflavín (vitamín B2 ), kyanocobalamin (vitamín B12), foláty, biotín), aróma, farby va, sladidlo: aspartam, acesulfam K.

Balenie

500 g

Výrobca

Aminostar

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.