Fat Zero 4Men 100 kaps

Fat Zero 4Men 100 kaps – Aminostar

27,96 € 22,77 €

Fat Zero 4Men je maximálne silný spaľovač, ktorý pomáha pri tvarovaní postavy a rysovaní svalov. Je obohatený o látky stimulujúce sexuálne funkcie u mužov.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Fat Zero 4Men je maximálne silný spaľovač tuku a účinný stimulant, ktorý je obohatený o látky stimulujúce sexuálne funkcie u mužov. Preukázateľne totiž zvyšuje hladinu testosterónu – Tribulus Terrestris. Už podľa názvu vyplýva, že je ideálny pre mužov!
Fat Zero 4Men je účinný aj pri tvarovaní postavy a rysovaní svalov, pretože účinne spaľuje podkožný tuk, a to vďaka prírodným extraktom – Cayenne extrakt, Black Pepper extrakt, Theobroma cocoa extrakt a Citrus Aurantium.

Dávkovanie:
základné dávkovanie sú 2 kapsule denne – jedna kapsula tesne pred raňajkami, druhá kapsula 30-60 minut pred tréningom.

Fat Zero 4Men obsahuje: želatinová kapsula (želatina, farbiva: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), Tribulus Terrestris 40%, Guarana extrakt (10% kofein), Theobroma cocoa extrakt (15% theobromin), L-karnitin tartrát, Arginin Alfa-ketoglutarát, White Willow Bark (15% salicin), L-Tyrosin, Yerba mate extrakt (10:1), Cayenne extrakt (10% kapsaicin), Green tea extrakt (10% kofein), látky protispekavé: oxid kremičitý a stearát horečnatý, Citrus Aurantium (synefrin 96%), Black pepper extrakt (95% piperine), chlorid chromitý.

Balenie

100 kaps

Výrobca

Aminostar

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.