Universal BEEF AMINO 400 tbl

BEEF AMINO 400 tbl – Universal Nutrition

5.00 z 5
2 Hodnotenie

24,00 €

Beef Aminos je vysoko účinná zmes aminokyselín a základných živín pre tvorbu svalovej hmoty získaných výhradne z argentínskeho hovädzieho mäsa.

Skladom

MNOŽSTVO

Beef Amino od Universal je vysoko účinná zmes aminokyselín nadobudnutých z bielkovín tej najvyššej kvality z hovädzieho albumínu a koncentrátu, hovädzieho proteínového izolátu a argentínskej hovädzej pečene. V jednej tablete sa nachádza celé spektrum koncentrovaných aminokyselín, taktiež aj mnoho ďalších nevyhnutných a základných živín. Každá jedna dávka tohto suplementu poskytuje rozmanité zdroje aminokyselín získaných výlučne zo zdrojov prémiového hovädzieho mäsa. Ak Beef Amino prijímate pred každým jedlom, výrazne zvyšujete denný príjem aminokyselín. Beef Amino využíva anabolický potenciál hovädzieho mäsa, a na oplátku pri pridávaní svalovej hmoty poskytuje ideálnu podporu. Beef Amino sú skvelý spôsob, ako preniknúť do všetkých výhod hovädzieho mäsa, a pritom nebudete nejakým spôsobom pociťovať niektorú z nevýhod, akou je napríklad vysoký obsah tuku.

Užívajte 3 tablety 2x denne, zapite vždy s dostatočným množstvom vody. V netréningové dni najlepšie užívať medzi jedlami. V tréningové dni 3 tablety pred a 2 tablety po tréningu.

Hovädzí hydrolyzovaný proteín, hovädzí albumín koncentrát, argentícka hovädzia pečeň, dicalcium phosphate, microcrystalline cellulose, stearic acid, magnesium sterate, lecithin, pharmaceutical glaze.

Balenie

400 tbl

Výrobca

Universal Nutrition

2 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    kvalitne aminace.plnia svoj ucel,uzivam pravidelne.trochu zapachaju a su dost velke ale nic strasne.clovek si zvykne.odporucam

  2. (overený zákazník)

    Trochu vačšie tablety ale daju sa prehltnut,ja som si už zvykol a pohoda:)

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.