taurine-120tbl-nutrend-bestbody.sk

Taurine 120 kaps – Nutrend

13,64 € 10,00 €

Taurine je veľmi vhodný na stimulovanie organizmu a hlavne činnosti mozgu, pomáha pri odstraňovaní únavy, zlepšení koncentrácie a koordinácie pohybu.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Taurine

Je veľmi vhodný na stimulovanie organizmu a hlavne činnosti mozgu. Pomáha pri odstraňovaní únavy, zlepšení koncentrácie a koordinácie pohybu. Účinnou látkou je taurín, ktorý je základnou zložkou energy drinkov a energizerov. Je to stimulant, ktorý stimuluje nervovú sústavu a urýchľuje prenos nervového vzruchu (napríklad prenesie vzruch do svalového vlákna a tým zrýchli reakcie)

Účinky Taurine:
Účinná látka vo výrobku je neesenciálna aminokyselina nazývaná taurín. Pôsobí ako stimulant aktivity mozgu, vie zlepšiť koordináciu pohybov, sústredenosť, odolnosť po psychickej stránke a toleranciu stresu. Vie potlačiť únavu, oddialiť pocit vyčerpanosti a zlepšiť koncentráciu.
Veľmi zaujímavá vlastnosť taurínu je schopnosť presunúť glukózu do bunky (podobne ako je to pri inzulíne), je to možné využiť na urýchlenie regenerovania. Napríklad počas posilňovania, užitie taurínu pred tréningom zvyšuje množstvo taurínu v krvi a počas prestávok medzi sériami cvičenia umožňuje rýchlejší presun cukrov do buniek svalov – v ďalšej sérii to znamená omnoho väčšiu výkonnosť a možnosť viac opakovať cvičenie. Podobný efekt nastáva aj v ďalších športoch, ktoré svojim charakterom umožnia rýchle regenerovanie medzi jednotlivými časťami daného športu (napríklad pri hokeji sú to prestávky medzi jednotlivými tretinami). Je dôležité je pridávať taurín vegetariánom, ktorí zo svojej stravy nemajú dostatočný príjem
Kedy Taurine užívať:
Pri zvýšenej unavenosti, pri intenzívnom fyzickom zaťažení, pri potrebe podať čo najlepší výkon, pri potrebe stimulovať mozgový pochod, počas práce vyžadujúcej si neustálu sústredenosť (napríklad vodiči autobusov, duševne náročná práca, študujúci…)
Pred psychickým alebo fyzickým zaťažením
Na oddialenie pocitu vyčerpanosti a zlepšenie koncentrovanosti pri učení sa (pre študentov)

Maximálna denná dávka = 2 kapsule produktu Taurín (2 g taurínu).
Pre podporu mentálneho a fyzického výkonu – 30 minút pred 1 kapsulu.
Kedykoľvek v stavoch zníženej koncentrácie alebo mentálnej únavy – 1 kapsulu.

100 g 1 kapsule – 1120 mg
Energetická hodnota 1700 kJ/400 kcal 19 kJ/4,5 kcal
Bielkoviny 100 g 1,12 g
Sacharidy 0 g 0 g
Tuky 0 g 0 g
Taurin 89,3 g 1,0 g

taurín, želatínová kapsula.

Balenie

120 kaps

Výrobca

Nutrend

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.