NUTRIWORKS L-ARGININE 200 G

15,40 €

Vlastnosti L-arginínu súvisí so zvýšením prietoku krvi. Do svalov sa tak dostáva viac kyslíka a živín, vďaka čomu sa zlepšujú výsledky silového tréningu = zvyšuje sa rast svalovej hmoty.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Účinky L-arginínu sú dobre známe každému, kto chce posilniť výsledky silového tréningu. Vlastnosti L-arginínu súvisí so zvýšením prietoku krvi. Do svalov sa tak dostáva viac kyslíka a živín, vďaka čomu sa zlepšujú výsledky silového tréningu = zvyšuje sa rast svalovej hmoty. mimo prekrvenie súvisí účinky L-arginínu tiež so zvýšením pokojovej hladiny rastového hormónu. V kombinácii s cvičením sa tento účinok ešte navyšuje.

Hlavné benefity produktu:

 

  • Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
  • Čistá, instantné forma
  • Neobsahuje umelé sladidlá

Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:

 

  • Posilnenie svalovej pumpy
  • Posilnenie výsledkov silového tréningu

Značka Nutriworks
Mladá, úspešná a veľmi dynamická. Tak možno charakterizovať Nutriworks, fínsku značku z krajiny tisíce jazier. Celkový koncept značky, ktorá bola založená v roku 2009 v Helsinkách, vychádza z moderného a etického prístupu ku športovej výžive, a to ako v súvislosti s najnovšími trendmi, tak sa zdravým životným štýlom. Projekt značky vznikol tiež v reakcii na silnejúce tzv. mainstreamový trend lacné športovej výživy veľmi nízkej kvality.

NutriWorks tak predstavuje profesionálny koncept športovej výživy určený predovšetkým pre športové kluby, výživové poradca a špecializované predajcu. Všetky produkty sú vyrábané vo Fínsku a Švédsku v súlade s najvyššími normami kvality. Hlavnou filozofiou značky je maximálna možná kvalita, funkčnosť, jednoduchosť a prijateľná cena. Tovar je ponúkané v dvoch radoch – biela rad je koncipovaná bez použitia umelých sladidiel a čierna rad s minimalizovaným obsahom umelých sladidiel.

  • 5 g denne (približne 1 odmerka) pred tréningom alebo večer.
  • Zmiešajte prášok s vodou, džúsom alebo smoothie.
  • Balenie obsahuje 40 dávok.
Počet dávok v balení: 40 x 5 g5 g *
L-arginín4,1 g

* 5 g zodpovedá jednej dennej dávke. Balenie obsahuje 40 denných dávok.

L-arginín hydrochlorid prášok.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.