Mega Arginin 90 kaps

Mega Arginin 90 kaps – Scitec Nutrition

5.00 z 5
1 Hodnotenie

19,74 € 14,50 €

Mega Arginin slúži na rozširovanie žíl a prekrvovanie svalov, čím zabezpečuje rýchlejší a efektívnejší prísun živín do svalov, ktoré zabezpečujú regeneráciu.

Skladom

MNOŽSTVO

Mega Arginine Scitec Nutrition

Popis produktu

Arginín je esenciálna aminokyselina, inak nazývaný aj kyselina 2-amino-5-guanidinovalérová. Je  prekurzorom oxidu dusnatého (NO). V organizme rozširuje žily, čím spôsobí nadmerné prekrvenie svalov, zvýrazní žilnatosť.

Priaznivo pôsobí na okysličenie svalu srdca a ostatných svalových tkanív. Podieľa sa na detoxikácií v pečene, vylučovanie amoniaku, tvorbu mužských spermií a hojenie rán. Optimalizáciou krvného obehu športovcov je možné dosiahnuť vyššiu odolnosť a vytrvalosť. Správne fungujúcim krvným obehom sa živiny dostanú efektívnejšie a rýchlejšie k svalovým bunkám. Tým sa dosiahne aj oddialenie únavy a svalstvo je schopné lepšie regenerovať.

Arginín pomáha urýchľovať hojenie sa mikrorán v svalstve, pozitívne ovplyvňuje uvoľňovanie inzulínu. Pozitívne vplýva aj na citlivosť inzulínových receptorov, čo je dôležité v boji proti obezite. Najnovšie výskumy dokázali, že oxid dusnatý je najdôležitejším faktorom pri vzniku a dobe trvania erekcie. Odporúča sa užívať ho v kombinácii s lyzínom.

Výhody

  • rozširuje žily a spôsobuje nadmerné prekrvenie,
  • rýchlejšie okysličenie srdcového svalu,
  • detox pečene, tvorba spermií a hojenie rán,
  • oddialenie únavy, urýchlenie regenerácie.

Balenie 90 tabliet = 90 dávok.

Informácia pre alergikov

Produkt bol vyhotovený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, rýb a krabov!

Užite 2-4 kapsule 30 min pred tréningom. Pre zlepšenie výsledkov, užite ešte jednu kapsulu po prebudení

1 dávka (1 kapsula)
Arginín 1300 mg

Balenie

90 kaps

Výrobca

Scitec Nutrition

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    arginin beriem hlavne ako prevenciu voci vysokemu krvnemu tlaku. kedze roztahuje cievy velmi mi to pomaha a pocas cvicenia je pumpovaci efekt tiez vyborny

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.