l-tryptophan-90tbl-viridian-bestbody.sk

L-Tryptophan 220mg 90 tbl – Viridian

29,50 €

L-Tryptophan je zameraný na podporu duševnej kondície. Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky a je vhodný pre vegánov, keďže neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

L-Tryptophan je zameraný na podporu duševnej kondície. Obsahuje L-Tryptofán, esenciálne aminokyseliny, medzi ktorej najdôležitejšie derivátmi patrí neurotransmitery serotonín a melatonín. Serotonín je neurotransmiter, ktorého hladina v organizme súvisí s celkovým duševným stavom, zatiaľ čo melatonín je spätý s biologickými hodinami a spánkovým režimom.

Esenciálne aminokyseliny sú také aminokyseliny, ktoré ľudský organizmus nedokáže syntetizovať a musí byť do organizmu dodávané s potravou. V organizme sa neskladujú, to znamená, že aminokyseliny, ktoré nie sú hneď zabudované do vytváraných proteínov, sú odstránené a vylúčené močom. Preto nemožno konzumovať potraviny bohaté na esenciálne aminokyseliny “do zásoby”, ale príjem musí byť pokiaľ možno stály a rovnomerný v dlhodobom meradle.

Čistota produktu L-Tryptophan:

  • Svojou čistotou a zložením spĺňa tento produkt parametre kategórie Kosher
  • Všetky zložky sú 100% aktívne
  • Použitá je výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom “voľného” prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných “spojív a lepidiel”, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
  • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
  • Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
  • Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú

1 kapsula denne s jedlom.

Na 1 tabletu:

  • L-tryptofán 220 mg, obal kapsule (hydroxypropyl metyl celulóza) na báze Alfalfa 72 mg, spirulina 24 mg, čučoriedka 24 mg.
Výrobca

Viridian

Balenie

90 tbl

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.