Karnitin Taurin 100 kaps

Karnitin Taurin 100 kaps – ATP

7,90 €

Karnitin Taurin obsahuje zložky, ktoré majú energetický a psychostimulačný účinok, antioxidačné účinky, podporujú prekrvenie mozgu a zvyšujú koncentráciu.

Skladom

MNOŽSTVO

Kombinácia hlavných zložiek preparátu Karnitin Taurin (karnitín, taurín) optimalizuje súhru medzi mozgom a svalmi, obmedzuje psychickú únavu z podávania dlhodobých výkonov, má psychostimulačný účinok. Karnitín zintenzívňuje premenu tukov tak, že na seba naväzuje mastné kyseliny obsiahnuté v tukoch a uľahčuje ich transport cez mitochondriálnu membránu bunky. V mitochondriách sa z nich vytvára energia, ktorú bunka využíva na zabezpečenie svojich funkcií. Karnitín zároveň zvyšuje kvalitu svalového výkonu, optimalizuje funkciu srdca a pomáha vytvoriť vhodné podmienky na spaľovanie tuku a redukciu telesnej hmotnosti. Dôležitým faktorom optimálneho účinku karnitínu je však dostatočná pohybová aktivita a vhodná strava. Taurín je využívaný ako antioxidant na zníženie vylučovania chlórňanov imunitnými bunkami. Pomáha tiež pri osmoregulácii (udržaní rovnovážnej koncentrácie iónov) vo vnútri bunky. Podieľa sa na raste buniek, stabilizácii membrán, pohyblivosti spermií, zahusťovaní žlčovej kyseliny a prenose nervových vzruchov. Priaznivo ovplyvňuje športové výkony, pretože udržiava hladinu inzulínu a tým umožňuje lepšie zásobovanie svalov glukózou. Taurín je aminokyselina, ktorá sa zúčasňuje aj na metabolických procesoch v mozgu.

Výhody výrobku Karnitin Taurin: 

výrazný energetický stimulant, odďaľuje pocit únavy, navodí celkový pocit pohody a zvyšuje koncentráciu, podporí hydratáciu organizmu, ochraňuje srdce pred poškodením, má antioxidačné účinky, podpora prekrvenie mozgu a optimalizácia prenosu nervového vzruchu

Užívajte 3 kapsule 30 minút pred tréningom. Zapite vždy dostatočným množstvom vody.

v 1 kapsuly v 1 dávke 3 kapsule
L-Karnitin tartrát200 mg600 mg
otaznik
Bromelain100 mg300 mg
otaznik
Taurín200 mg600 mg

L-Karnitin tartrát, Taurin, transparentná želatínová tableta, enzým Bromelain, protihrudkujúca látka: Fosforečnan vápenatý E341, Stearan horečnatý E470b.

Balenie

100 kaps

Výrobca

ATP

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.