Karnitin 300mg 100 kaps

Karnitin 300mg 100 kaps – ATP

9,48 € 8,70 €

Karnitin 300 mg je kombináciou L- Karnitínu a vitamínu C s pozitívnymi účinkami na redukciu telesnej hmotnosti, antioxidáciu a ochranu pred ochorením.

Skladom

MNOŽSTVO

Karnitin 300mg je kombináciou L- Karnitínu a vitamínu C. Súčasné pôsobenie týchto dvoch látok má pozitívne účinky na redukciu telesnej hmotnosti, antioxidáciu a ochranu organizmu pred ochorením. Karnitín je látka, ktorá pomáha zintenzívniť premenu tukov tak, že naviazaním mastných kyselín v nich obsiahnutých na seba, uľahčí ich transport cez mitochondriálnu membránu bunky. V bunke sa z nich vytvorí energia bunkou využívaná na rôzne svoje funkcie.

Karnitín zvyšuje kvalitu výkonu svalov, udržiava správne fungovanie srdcového svalu a vytvára vhodné podmienky na spaľovanie tukov a redukciu telesnej hmotnosti. Významným faktorom na optimálny účinok karnitínu je primeraná pohybová aktivita a vhodná strava. Vitamín C je jedným z najdôležitejších antioxidantov. Je nevyhnutný pri regulácii normálneho telesného rastu a pri hojení rán. Zlepšuje odozvu organizmu na stres.

Sumár biologických vlastností a oblastí pôsobenia vitamínu C: reguluje metabolizmus aminokyselín, udržuje silu a integritu cievnej steny, najmä kapilár, pôsobí na vývoj kostí, zubov a chrupaviek. Udržuje vitalitu všetkých bunkových a tkanivových membrán, reguluje normálny telesný rast, pomáha hojeniu rán, reakcie na stres, má antioxidačné účinky. Podieľa sa na transporte elektrónov v mikrozómoch, asistuje pri vstrebávaní železa, zabraňuje vzniku karcinogénne pôsobiacich nitrosamínov z dusičnanov v strave. Imunitný systém, stimuluje tvorbu bielych krviniek, chráni organizmus pred infekciou.

Užívajte 2x denne 2 kapsule 30 minút pred tréningom alebo fyzickou záťažou. Zapite vždy dostatočným množstvom vody.

v 1  kapsuly  v 1 dávke 2 kapsule
L-Karnitin tartrát300 mg600 mg

L-Karnitin Tartrát, transparentná želatínová kapsula, protihrudkujúce látky: Fosforečnan vápenatý E341, Stearan horečnatý E470b.

Balenie

100 kaps

Výrobca

ATP

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.