Glutamine caps 200 kaps

Glutamine caps 200 kaps – ATP

12,60 € 10,20 €

100% prípravok glutamínu vo forme rýchlo stráviteľných kapsúl slúži proti únave, úbytku svalovej hmoty a zabezpečuje rýchlejšiu regeneráciu.

 

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

100% prípravok Glutamine vo forme rýchlo stráviteľných kapsúl.

L- Glutamine je tkanivová aminokyselina tvoriaca až 60% aminokyselín svalových buniek. Fyzická záťaž, stres, choroba a pooperačné stavy sú pre organizmus záťažové situácie, pri ktorých dochádza k uvoľňovaniu Glutamine zo svalových buniek vo zvýšenej miere, k tzv. katabolizmu. Napriek tomu, že telo si dokáže Glutamine vyprodukovať z iných, najmä rozvetvených aminokyselín akými sú L-valín, L-izoleucín, L-leucín a kyselina glutámová, nie je toto množstvo dostatočné. L-Glutamine sa tak stáva tzv. podmienečne esenciálnou aminokyselinou.

Vysokou fyzickou záťažou a dlhodobým súčasným nedostatkom tejto aminokyseliny zákonite dochádza k nástupu únavy, úbytku svalovej hmoty, predĺženiu doby regenerácie a zhoršeniu imunitnej odpovede organizmu. Vedecké štúdie preukázali, že úmerným zásobením organizmu L-Glutamine sa dá podstatne zvýšiť jeho koncentrácia v bunkách. Ak je jeho hladina vo svaloch konštantne optimálna, dôjde k stimulácii rastu svalových buniek a k rýchlejšej regenerácii. Najlepšie výsledky je možné dosiahnuť so súčasným užívaním L-Glutamine a kreatínu.

Glutamin je neesenciálna biogénna aminokyselina. Je súčasťou proteínov a má dôležitú úlohu pri detoxikácii amoniaku a udržovaní dusíkovej rovnováhy v organizme.

Užite 2 kapsule 2x denne medzi jedlami. Podľa fyzickej záťaže je možné tuto dávku úmerne zvýšiť až na 12 kapsúl denne.

Zapite dostatočným množstvom vody. Užívajte ihneď po tréningu, najlepšie spolu s kreatínom.

v 1 kapsuly v 1 dávke 2 kapsule
L-Glutamin400 mg800 mg

L-Glutamín, transparentné želatínová kapsula, Látka protihrudkujúca: Stearan horečnatý E470b.

 

Balenie

200 kaps

Výrobca

ATP

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.