musclepharm-core-glutamine-300g - bestbody.sk

Glutamine 300g – MusclePharm

22,56 €

MusclePharm Glutamine je vynikajúca zásoba glutamínu pre telo športovca, ktorý podporuje rast svalov ako aj regeneráciu a zjednodušuje vstrebávanie proteínov.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

MusclePharm Core Series Glutamine zásobuje telu glutamínom a súčasne vylepšuje jeho vstrebanie, prirodzenú dostupnosť a trávenie. Náhrada špecifickým zdrojom glutamínu zaručuje najvhodnejšie nasýtenie svalového tkaniva.
Core Series Glutamine je mimoriadna zmes troch čistých, no aj tak odlišných glutamínových komplexov (L-glutamín, glutamínové peptidy a alanyl-L-glutamín), ktoré majú vysokú nutričnú hodnotu a ľahko sa trávia, zároveň dodávajú telu mnoho prospešných výsad. Hydratácia, obnovenie narušeného svalového tkaniva, ďalší rast svalov ako aj regenerácia po najúčinnejšom tréningu bude teraz oveľa rýchlejšia a efektívnejšia. Glutamín súčasne podstatne zjednodušuje vstrebávanie proteínov a ďalších živín, zefektívňuje prácu rastového hormónu, má i priaznivé účinky na tráviaci a imunitný systém a napomáha udržať zdravie ako aj fungovanie čriev.
Silný cvičebný plán vie poriadne zatočiť s vaším telom aj rezervami živín v ňom, hlavne so zásobami glutamínu. Táto látka hrá najdôležitejšiu úlohu tak pri syntéze bielkovín ako aj pri produkcii bunkovej energie. Zjednodušuje tiež získavanie dusíka a zhromažďovanie zásob glykogénu vo svaloch ako látky aktívne pôsobiace v rôznych anabolických procesoch. Glutamín pomáha udržiavať zdravie gastrointestinálneho traktu a upevňuje imunitný systém. Udržiava acidobázickú rovnováhu, obnovuje stenu čriev, pracuje na zachovaní dobrého stavu črevnej mikroflóry.

L-glutamín
– Obmedzí a zmierni katabolické reakcie, vytvorí anabolické prostredie
– Zminimalizuje rozklad svalovej hmoty
– Posilní imunitný systém

glutamínové peptidy
– Zefektívnia syntézu bielkovín a podporia imunitný systém
– Zlepšia dostupnosť a vstrebanie glutamínu
– Odstránia nevhodné vedľajšie účinky

alanyl-L-glutamín
– Prvotriedna stabilita a rozpustnosť
– Posilní imunitný systém a má priaznívé účinky na zdravie čriev
– Podporí rehydratáciu a zlepší vytrvalosť

Telo aktívnych športovcov vyžaduje neprestajný prísun glutamínu. Glutamín je výborná univerzálna aminokyselina, prospešná pre duševnú aj fyzickú kondíciu. Core Series Glutamine je vašou perfektnou voľbou.

3 odmerky (5g) zmiešať s 250-300 ml vody alebo iného obľúbeného nápoja, užívať 1-2 krát denne.

Balenie

300 g

Výrobca

MusclePharm

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.