Glutamín 500 g – MyProtein

5.00 z 5
4 Hodnotenie

13,49 € 10,50 €

Glutamín je aminokyselina, ktorá je potrebná pre každý sval v tele, je jednou z tých najdôležitejších stavebných látok pre vytváranie proteínov.

Skladom

MNOŽSTVO

Čo je to L Glutamín?
Glutamín je aminokyselina, ktorá je potrebná pre každý sval v tele, a je jednou z najdôležitejších stavebných látok pre vytvorenie proteínov, ktoré udržujú zdravie buniek a zabezpečujú opravu tkanív. Glutamín sa nachádza v rôznych množstvách vo väčšine druhov mäsa a rýb, ako aj, v malej miere, v zelenine a strukovinách.
Aké sú výhody L Glutamínu?
Glutamín je čiastočne esenciálna aminokyselina, telo je schopné ju produkovať v malom množstve; avšak zvyšný príjem musí pochádzať zo stravy.
Pre koho je L Glutamín vhodný?
Glutamín je určený pre každého, kto vykonáva dlhodobo fyzicky náročný tréning, kde získanie správnej diétnej rovnováhy aminokyselín je absolútne nevyhnutné. Telo potrebuje správny druh živín za účelom správneho výkonu a rozvoja, či už pochádzajú z potravín alebo doplnkov stravy, sú potrebné na mnohé účely. L-Glutamín je vhodný pre vegánov a vegetariánov tiež.
Ako správne užívať L Glutamín
Ako výživový doplnok doporučujeme požívanie 5g produktu 1-3x denne, je možné ho konzumovať kedykoľvek počas dňa, no pre najlepšie výsledky sa doporučuje požívanie ráno, pred alebo po fyzickej námahe a pred spánkom. Je možné ho rozmiešať v obyčajnej vode alebo ho môžete zamiešať spolu s džúsom alebo vašou obľúbenou predtréningovkou.
Výhody

 • čiastočne esenciálna aminokyselina
 • 100% prírodny  L Glutamín
 • ľahko rozpustný vo vode, v džúsoch alebo predtréningovke
Balenie

500 g

Výrobca

MyProtein

4 hodnotenie produktu

 1. (overený zákazník)

  je to jeden z najkvalitnejsich Lglutaminov (podla nemeckych stranok je na prvom mieste). pre medicinske pouzitie kupujte cisty, bez prichute.

 2. (overený zákazník)

  Je fakt dobrý.

 3. (overený zákazník)

  Glutamin s najlepsou cenou pri takejto kvalite, ktora vobec nie je nizka.

 4. (overený zákazník)

  vyborny na regeneraciu a hlavne v obdobi ked je imunita trochu narusena, glutamin vie velmi pekne pomoct

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.