Gluta Pure 300g

Gluta Pure 300g – Extrifit

5.00 z 5
1 Hodnotenie

15,50 € 11,70 €

Gluta Pure obsahuje glutamín bohato zastúpený vo svalovom tkanive. Pri intenzívnom tréningu dochádza k jej spotrebe preto je vhodná jeho suplementácia.

Skladom

MNOŽSTVO

Produkt Gluta Pure obsahuje glutamín – neesenciálnu aminokyselinu. Bohato je zastúpená v tkanive svalu. Pri intenzívnejšomom tréningu dochádza k vyššej spotrebe glutamínu vo svale a preto je vhodné jeho doplnenie.
Hlavné účinky L-glutamínu:
L-glutamín je neesenciálna aminokyselina, ktorá je bohato zastúpená v tkanive svalu. Pri intenzívnejšom tréningu spotreba glutamínu rapídne klesá. Až päťkrát viac v porovnaní s pokojovou potrebou, čo je dôvodom na jeho doplnenie.

Odporúčané dávkovanie:

užívajte 5000 mg (1 čajová lyžička) Gluta Pure po tréningu a pred spaním
pri výkonnostných športovcov či jedincov s vyšším množstvom aktívnej telesnej hmoty je možné doplniť ešte o jednu dávku v priebehu dňa či jednorazovo prijať 7500 mg, teda 1,5 čajovej lyžičky

Zloženie:

100% čistý L-glutamín

Balenie

300 g

Výrobca

Extrifit

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Pri objednávke tohto glutamínu som očakával kvalitu na základe značky Extrifit, nesklamal som sa, produkt sa skvelo rozpúšťal, užívam ho spolu s BCAA od extrifitu a s ich proteínom a musím povedať regenerácia je oveľa kvalitnejšia a je cítiť rozdiel.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.