GLUTAMINE PEPTIDE 250 KAPS – AONE

Glutamine Peptide 250 kaps – Aone

23,90 € 20,90 €

Zvyšuje hladiny rastového hormónu a testosterónu. Ochraňuje svalovú hmotu. Odstraňuje únavu a depresiu. Zlepšuje pamäť a mentálnu aktivitu.

Skladom

MNOŽSTVO

Glutamine Peptide

Obsahuje glutamínpeptid v kapsliach = najúčinnejšia forma pre doplnenie L-glutamínu. Vďaka svojim peptidovým väzbám sa Glutamín peptid zužitkuje celý.

  • Podporuje zvýšenie hladiny rastového hormónu a testosterónu.
  • Potlačuje acidózu.
  • Udržuje pozitívnu dusíkovú bilanciu.
  • Chráni svalovú hmotu pred devastáciou.
  • Napomáha odstraňovať únavu a depresiu.
  • Zlepšuje pamäť a mentálnu aktivitu.

Aminokyselina glutamín je najviac sa vyskytujúca voľná aminokyselina v organizme. Glutamín nie je len stavebnou jednotkou pre bunky, ale rozdeľuje resp. transportuje stavebný základ buniek (dusík) na to miesto v tele, kde je potrebný pre anabolické procesy. Svojou vlastnosťou stabilizovať v tele pH je glutamín schopný potlačiť acidózu, ktorá vzniká pri silnej telesnej záťaži.
Glutamín je označovaný ako “brain-food“, nakoľko je základným energetickým zdrojom pre nervové bunky. Úbytok glutamínu pri intenzívnom tréningu (až 30 g) nie je telo schopné rýchlo vyrovnať. Jeho doplnenie je preto veľmi dôležité.
Voľná forma L-glutamínu je absorbovaná črevnými bunkami predovšetkým na vlastnú výživu a aj pri veľkom dávkovaní glutamínu sa do krvi dostane len asi 2000 mg. Glutamínpeptid, obsiahnutý v AONE A1 GLUTAMINE, je stabilnou, vysoko biologicky účinnou formou L-glutamínu, ktorá prekoná “črevnú bariéru”, a tým dosiahne lepšie preniknutie glutamínu do krvi.

Doporučené dávkovanie: 1 kapsula až 5 x denne hodinu pred jedlom alebo 5 kapsúl okamžite pred výkonom.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je náhradou rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uskladňovaťna suchom a chladnom mieste mimo dosahu malých detí.

Môže obsahovať stopy mlieka, vajec a sóje.

Výživové údaje100 g5 Kapsúl (d.d.)
Energia1710 kJ/ 410 kcal85.5 kJ/ 20.5 kcal
Glutaminové peptidy88 g4400 mg

(d.d.*) = denná dávka

Zloženie: glutamínové peptidy enzymaticky hydrolyzovaného lepku, želatína (kapsula), protihrudkujúca látka: horečnaté soli potravinových mastných kyselín.

Balenie

250 kaps

Výrobca

Aone

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.