Gln Peptide 250 kaps - Aone - bestbody.sk

Glutamine Peptide 250 kaps – Aone

23,90 € 20,90 €

Zvyšuje hladiny rastového hormónu a testosterónu. Ochraňuje svalovú hmotu. Odstraňuje únavu a depresiu. Zlepšuje pamäť a mentálnu aktivitu.

Skladom

MNOŽSTVO

Glutamine Peptide

Obsahuje glutamínpeptid v kapsliach = najúčinnejšia forma pre doplnenie L-glutamínu. Vďaka svojim peptidovým väzbám sa Glutamín peptid zužitkuje celý.

  • Podporuje zvýšenie hladiny rastového hormónu a testosterónu.
  • Potlačuje acidózu.
  • Udržuje pozitívnu dusíkovú bilanciu.
  • Chráni svalovú hmotu pred devastáciou.
  • Napomáha odstraňovať únavu a depresiu.
  • Zlepšuje pamäť a mentálnu aktivitu.

Aminokyselina glutamín je najviac sa vyskytujúca voľná aminokyselina v organizme. Glutamín nie je len stavebnou jednotkou pre bunky, ale rozdeľuje resp. transportuje stavebný základ buniek (dusík) na to miesto v tele, kde je potrebný pre anabolické procesy. Svojou vlastnosťou stabilizovať v tele pH je glutamín schopný potlačiť acidózu, ktorá vzniká pri silnej telesnej záťaži.
Glutamín je označovaný ako “brain-food“, nakoľko je základným energetickým zdrojom pre nervové bunky. Úbytok glutamínu pri intenzívnom tréningu (až 30 g) nie je telo schopné rýchlo vyrovnať. Jeho doplnenie je preto veľmi dôležité.
Voľná forma L-glutamínu je absorbovaná črevnými bunkami predovšetkým na vlastnú výživu a aj pri veľkom dávkovaní glutamínu sa do krvi dostane len asi 2000 mg. Glutamínpeptid, obsiahnutý v AONE A1 GLUTAMINE, je stabilnou, vysoko biologicky účinnou formou L-glutamínu, ktorá prekoná “črevnú bariéru”, a tým dosiahne lepšie preniknutie glutamínu do krvi.

5 kapsúl rozložiť do dvoch dávok v priebehu dňa a pred spaním.

Výživová hodnota 100g prípravku
5 kapsúl (d.d.#)
Energia 410 kcal / 1710 kJ 20,5kcal / 85,5 kJ
Bielkoviny 98 g 4,9 g
Sacharidy Tuky Špeciálne látky
Glutaminpeptid 75 g 3,75 g

Enzýmový hydrolyzát globulárneho gluténu, želatína, pomocné látky (rastlinný tuk, stearan horečnatý, mikrokryštalická celulóza)

Balenie

250 kaps

Výrobca

Aone

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.