Beta-Alanine 120 kaps

Beta-Alanine 120 kaps – Weider

29,40 € 25,55 €

Beta-alanine vytvára vo svaloch karnozín, ktorý zvyšuje silu a vytrvalosť. Zabraňuje svalovej únave, podporuje odbúravanie tukov a nárast svalovej hmoty.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Tento výživový doplnok je oproti iným výživovým doplnkom, ktoré sú zamerané na určité typy výkonov, vhodný ku ktorémukoľvek typu športu.
Vytvára vo svaloch karnozín. Karnozín slúži na zvýšenie aeróbnej kapacity, vytrvalosti, sily. Zabraňuje pritom svalovej únave počas fyzicky náročných tréningov a takisto podporuje odbúravanie tukov a nárast svalovej hmoty. Pomocou tohto doplnku dokážete cvičiť intenzívny tréning s krátkymi prestávkami, pretože znižuje svalovú únavu. Je jednoduchšie zvládnuť s ním aj silový a objemový tréning s ťažkými váhami, vzhľadom na to, že posilňuje všetky typy vlákien svalov.
Ďalšou nespornou výhodou je, že neovplyvňuje hormonálnu hladinu v tele, preto je vhodne využiteľný nielen pre mužov, ale aj pre ženy a starších ľudí. V kombinácii s Krea-Genic má synergický účinok.

Denná dávka = 4 kapsule. V tréningový deň užite 2 kapsule po raňajkách a 2 kapsule pred tréningom a v netréningový deň 2 kapsule po raňajkách a 2 kapsule po večeri.

Energia 12 kJ/3 kcal, bielkoviny 0,6 g, uhľohydráty 0 g, tuky <0,1 g, Beta-Alanine 4400 mg.

Balenie

120 kaps

Výrobca

Weider

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.