BCAA GT+ 25x80g – Extrifit

31,23 € 27,90 €

BCAA GT + je jedinečný produkt od firmy Extrifit®, ktorý Vám prináša veľmi silnú dávku vetvených aminokyselín (BCAA) a glutamínu v novej gélovej forme.

BCAA GT+ 25x80g - Extrifit - malina Dostupnosť 1-5 dníMalina 31,23 € 27,90 €
BCAA GT+ 25x80g - Extrifit - marhula Dostupnosť 1-5 dníMarhuľa 31,23 € 27,90 €
Zrušiť výber

BCAA GT + je jedinečný produkt od firmy Extrifit®, ktorý Vám prináša veľmi silnú dávku vetvených aminokyselín (BCAA) a glutamínu v novej gélovej forme, ktorá zabezpečuje rýchlu stráviteľnosť a ideálne vstrebateľnosť, čo je pre anabolický, antikatabolický a regeneračný účinok voľných aminokyselín zásadný. Jedno balenie BCAA GT + obsahuje celých 5 000 mg glutamínu a 5 000 mg voľných vetvených aminokyselín (BCAA) a je dostupné v 2 skvelých príchutiach. Nemusíte nič odmeriavať, odsypávať, hľadať zdroj vody a nosiť objemné nádoby a krabičky. Vždy pri sebe máte jednu presne dávkovanú porciu BCAA a glutamínu v kompaktnom balení!

Pre koho je BCAA GT + určený?

BCAA GT + je pre svoj vysoký obsah vetvených aminokyselín (BCAA) a glutamínu určený pre všetkých, ktorí sa usilujú o rast svalovej hmoty a sily, rovnako ako pre športovcov, ktorí chcú ochrániť svalovú hmotu pri redukcii tuku alebo pri intenzívnom tréningovom programe. BCAA GT + využívajú aj športovci silovo vytrvalostných a vytrvalostných disciplín k rýchlej regenerácii a ochrane svalovej hmoty pri dlhšej fyzickej aktivite, napr. V priebehu bežeckých či cyklistických pretekov. BCAA GT + je dostupný v siedmich výborných ovocných príchutiach, v ktorých sú použité iba prírodné farbivá.

Aké sú výhody gélovej formy aminokyselín?

Gélová forma aminokyselín zabezpečuje rýchlu a ideálnu stráviteľnosť a vstrebateľnosť, čo je pre anabolický, regeneračné a antikatabolický účinok voľných aminokyselín zásadný. Žiadne spojiva ako v aminokyselinových tabletkách, žiadne obalové vrstvy – iba voľné aminokyseliny vo veľmi silnej dávke 5 000 mg BCAA a 5 000 mg glutamínu. Gélová forma je tiež veľmi praktická. Nosíte so sebou celý deň tablety odsypané BCAA a prášok glutamínu kvôli suplementácii cez deň a počas tréningu? Nie je práve pre Vás vhodnejšie kompaktné gélová forma produktu, ktorý v jednom balení obsahuje BCAA a glutamín vo veľmi silnej dávke? Balenie BCAA GT + môžete mať celý deň pri sebe, brať si ho na tréning, na športoviská, na preteky, zápasy, ale aj na cesty a dovolenky. Nepotrebujete nosiť žiadne veľká balenia ani hľadať zdroj pitnej vody alebo si niečo odmeriavať. Vďaka produktu BCAA GT + máte pri sebe vždy presne odmeranú porciu vetvených aminokyselín BCAA a glutamínu!

Návod na prípravu a použitie:

Pre energetizáciu tréningu a pre antikatabolický účinok: jeden sáčok 20 minút pred tréningom.

Pre obnovu síl a nárast svalovej hmoty: jeden sáčok po tréningu.

Určené na priamu konzumáciu. Možnosť riedenia do 100 – 200 ml vody.

BCAA GT_TABULKA

Zloženie + obsah účinných látok v jednej dávke:

L-glutamín 5000 mg, L-leucín 2500 mg, L-izoleucín 1250 mg, L-valín 1250 mg

Prídavné látky:

čistená voda, glukóza-fruktózový sirup, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), xanthan a guma guar (stabilizátor, zahusťovadlo), aróma, sukralóza (sladidlo), sorban draselný a benzoan sodný (konzervačné látky), farbivo beta karotén (pre príchuť ananás, marhuľa, pomaranč), farbivo chlorofyl (pre príchuť kiwi, zelené jablko), farbivo Karmína (pre príchuť malina, višňa)

Balenie

25x80g

Výrobca

Extrifit

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.