ARGININE 360 KAPS – AMIX

Arginine 360 kaps – Amix

17,00 €

Kapsule s obsahom arginínu, ktorý je nevyhnutný pre rast svalstva a zabezpečuje lepšie prekrvenie svalstva. Posilňuje syntézu bielkovín a odbúravanie tukov.

Skladom

MNOŽSTVO

Kapsule s obsahom arginínu sú doplnkom s obsahom aminokyseliny L-arginín. Arginine je dôležitá latka pre športovcov, pretože pomáha lepšie zvládať námahu a stres a zvyšuje regeneráciu svalstva.

Jeho dôležitou funkciou je, že v cievach sa mení na oxid dusnatý (NO), ktorý následne rozširuje cievy a tým zvyšuje prekrvenie organizmu. Arginine podporuje syntézu bielkovín a tým, že znižuje vylučovanie dusíkatých látok z tela, zabezpečuje nárast svalového objemu.

Arginine taktiež stimuluje vylučovanie rastového hormónu, čo spôsobuje zlepšenie syntézy proteínov a odbúravanie tukov. Tento výživový doplnok je vhodný pre viaceré typy športovcov: kulturistov, atlétov, cyklistov, atď.

dennú dávku 4 kapsule asi 30 minút po záťaži alebo túto dávku môžete rozdeliť na 2 kapsule ráno s jedlom a na 2 kapsule večer pred spaním.

v 1 kapsuly v 1 dávke 2 kapsule
L-Arginin base500 mg1000 mg

L-arginín báza, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), protihrudkujúce látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý

Balenie

360 kaps

Výrobca

Amix

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.