Amino Liquid Leu-CORE 920 ml

Amino Liquid Leu-CORE 920 ml – Amix

18,83 € 14,90 €

Amino LEU-CORE ™ Liquid je veľmi účinná tekutá forma aminokyselín, obsahujúca Vitamín B6 pre rýchlejšie vstrebávanie, ktorá zabezpečuje regeneráciu svalstva.

Amino Liquid Leu-CORE 920 ml - Amix - cokolada Dostupné na požiadavkuČokoláda 18,83 € 14,90 € Napíšte nám
Amino Liquid Leu-CORE 920 ml - Amix - cervena-visna Dostupné na požiadavkuČervená višňa 18,83 € 14,90 € Napíšte nám
Zrušiť výber

AMIX ™ Amino Liquid LEU-CORE ™ je veľmi účinná a výborne vstrebateľná tekutá forma aminokyselín, ktorá obsahuje úplné spektrum aminokyselín so zvýšeným obsahom najdôležitejších vetvených aminokyselín L-leucínu. Amino Liquid LEU-CORE ™ tvorí proteínový Hydro Fusion Matrix s prídavkom peptidov leucínu Pep-Form ® a komplexu dôležitých aminokyselín vo voľnej forme a zabezpečuje ochranu a regeneráciu svalov, silu a výdrž potrebnú pri fyzickej záťaži. Všetko je pre dokonalejšie vstrebávanie doplnené vitamínom B6. AMIX ™ Amino Liquid LEU-CORE ™ neobsahuje takmer žiadny cukor, je sladený sukralózou Splenda ®, a preto je kompletne bez aspartámu. Amino Liquid LEU-CORE ™ je vrelo odporúčaný pre športovcov podávajúcich časté fyzické výkony.

Základná denná dávka je 40 ml. Pre ochranu svalov pred degradáciou vezmite 20 ml (dve polievkové lyžice) približne 30 minút pred cvičením. Pre urýchlenie regenerácie vezmite 20 ml hneď po cvičení. Oba spôsoby je možné skombinovať a užívať 20 ml pred a 20 ml po cvičení, čo je dôležité pre zvýšenie hladiny aminokyselín a zabezpečenie nitrogénnej rovnováhy. Po otvorení uchovávajte v chlade.

čistená voda, tekutý hydrolyzát kolagénu, aminokyseliny získané z hydrolyzátu srvátkových bielkovín, celulóza, glycerín, taurín, Leucínová peptidy PEP-Form ®, L-Glycín, L-leucín, kyselina mliečna, aróma, L-tryptofán , kyselina citrónová a kyselina jablčná; konzervanty: sorban draselný a benzoan sodný, vitamín B6 (pyridoxín HCl) (400% odporúčanej dennej dávky); farbivo: tartrazín (u príchute čerešňa), kakaový prášok (u príchute čokoláda); sladidlá: sukralóza Splenda ®, acesulfam-K

Hmotnosť920 g
Balenie

920 ml

Výrobca

Amix

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.